1874
1924
عنوان

عمل کردم

454 بازدید | 27 پست

سه شنبه بینیمو عمل کردم دیروز  مشارو کشید و پانسمان زیرشو برداشت گف خیلی ورم داره و فعلا فرمش مشخص نیس ولی خودم از پایین نگاش میکنم حس میکنم پره هاش شبیه هم نیس و کجه 

بنظرتون بخاطر ورمه؟ درست میشه؟ خیلی نگرانم حتی پشیمون شدم 😭

من‌ بازیامو بچگیام کردم، وقتي سمت من مياي،‌ جدی باش

عزیزم عادیه بزار ورم بخوابه بعد مشخص میشه 

چند شد هزینه عمل 

🧿واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ♥️آقا ابوالفضل ♥️تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏🧿همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹🧿 ممنونم خدایا🌹🧿اگر امضامو خوندی برا منو شوهرم ی صلوات بفرس ریپ بزن منم برات بفرستم 😍🙏

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
عزیزم عادیه بزار ورم بخوابه بعد مشخص میشه  چند شد هزینه عمل

کلا با ازمایشات و عکس و اینا شد ۱۱ میلیون

منم نزدیک یه ماهه عمل کردم خیلی خیلی ورم داره ورمش داشت خوب میشد سرما خوردم بینیم کیپ شده دوباره ورمش زیاد شد مواظب باش سرما نخوری فقط😵😵😵😵

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
1911
ورمش بخوابه درس میشه.منم همی مشکلو داشتم تازه نکش هم بالا بود با۱۸ سال سن تو مطب جلو ملت عر میزدم من ...

یعنی نگران نباشم درست میشه؟ من سرشم بالا نیس یعنی خودم نخواستم زیاد سربالا باشه ولی الان نگاش میکنم ب غلط کردن افتادم

منم نزدیک یه ماهه عمل کردم خیلی خیلی ورم داره ورمش داشت خوب میشد سرما خوردم بینیم کیپ شده دوباره ورم ...

من الانم سرما خوردم خیلی اذیتم 🙁 وقتی پانسمانو باز کرد بینیتو دیدی چ شکلی بود؟ خوشت اومد ازش یا برا تو هم کج بود؟

عزیزم عکس میفرستی؟ فانتزی عمل کردی؟ 

هنوز گچ روشه چیزیش مشخص نیس ک عکس بگیرم 

ن فانتزی نیس من گفتم نیمه فانتزی ولی الان نگاش میکنم انگار طبیعیه...

1826
یعنی نگران نباشم درست میشه؟ من سرشم بالا نیس یعنی خودم نخواستم زیاد سربالا باشه ولی الان نگاش میکنم ...

بهترین کار کردی منم پارسال دقیقا عمل طبیعی کردم الان بعد یسال میگم عجب کارخوبی کردم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

چه جرعتی دارین بخدا 

به سوالات شما در باره نحوه رانندگی پاسخ خواهم داد ⁦❤️⁩قدم 163⁦☺️⁩😍وزنم 70کیلو ،یه تپلوی خشگل و تو دل برو هستم 😍😍😍هرزنی باید تحصیلات و استقلال مالی داشته باشد 😍😍⁦فقر از بی عقلی نشات میگیرد در اکثر مواقع ،بی عقل نباشیم ⁦❤️⁩مسلط به زبان انگلیسی⁦❤️⁩.
چه جرعتی دارین بخدا 

بخدا به غلط کردن افتادم اخه بینی خودمم زیاد بد نبود الان هی با خودم میگم اگه خوب نشه چ کارش کنم...