2726
عنوان

کنکوریا بیاین نتایج اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 53 پست
چندساله پشت کنکوری؟

من مامایی میخونم سال دومم یکسال پشت کنکور بودم ولی باز پشیمون شدم و میخوام کنکور بدم بلکه پزشکی یا دندون بیارم

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشب ساعت ۱۲  میشه فردا دیگه

فردا میاد گلم عصر متظورمه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2728
وای چرا من عاشق ماماییم

من نیستم  

خیلیم حال روحیم خرابه هنوزم شروع نکردم

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
عزبزم از کجا میدونی امشب میاد؟؟😲😲😲

سنجش استوری گذاشت دیروز ک نتایج هفته بعد میاد

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
چندین ساله ساعت دوازده به بعد اومده  اوایل صبح

پارسال ساعت ۳ بعدازطهر اومد دقیقا 

سال قبل ساعت ۵ بعدازظهر اومد

سال قبلترش ساعت ۴عصر😐

2706