2726
عنوان

کنکوریا بیاین نتایج اومد

581 بازدید | 53 پست

من میخوام تغییر رشته بدم نظام قدیم هم هستم میخوام برای1400 کنکور بدم به شدت پیگیر نتایج امسالیام😅

نتایج اومده؟

اگه نه کی میاد؟

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز چرا اینجوری تیتر میزنی؟نمیبینی حال کنکوریارو خداروخوش نمیاد

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
وقتی نمیدونید اومده یا نیومده چرا تیتر اینجوری میذارید. نیومده 

😐😐

تیتر چجوری بذارم گفتم اومده یا نه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

واقعا که😐😐😐 فکر کردم اومده خودمو خیس کردم😐😐😐

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
ترسیدم    امشب ساعت ۱۲ میاد

امشب یا فردا

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
عزیز چرا اینجوری تیتر میزنی؟نمیبینی حال کنکوریارو خداروخوش نمیاد

ببخشیدسوالی بود  

2706