2726
عنوان

چطور بفهمم سرد مزاجم یا گرم مزاجم

376 بازدید | 22 پست

میشه بگید

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

لایکم لطفا

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین به چه چیزای بدنت واکنش میده مثلا اگر چیز گرم میخوری اذیت میشی خوب طبعت گرم  و اگر چیزای سرد میخوری اذیت میشی طبعت سرده

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
واخب معلومه دیگه گرم باشی خودت میفهمی ادمو اذیت میکنه مجردی

نه اصلا مجرد بودم اذیت نشدم😂😂😂

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
ببین به چه چیزای بدنت واکنش میده مثلا اگر چیز گرم میخوری اذیت میشی خوب طبعت گرم  و اگر چیزای سر ...

چه گرم بخورم چه سرد اذیت نمیشم

خب گفتیدگرم بخوری اذیت میشی،،،،ازکجابفمیم اونی ک خوردیم گرمه😐

طبع هر چیزی معلوم مثلا گوجه طبعش سرد ولی سیر طبعش گرمه 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂

بچه ها میشه طبع هم عوض بشه؟من چندسالیه که زمستونا خیلی احساس سرما میکنم یا چیز سرد میخورم اذیت میشم.همیشه هم دست وپام یخه درصورتیکه قبلا اینجوری نبودم.

حالا چیکارمیتونم بکنم خوب بشم؟

2706