2733
2734
عنوان

هفته های لقاح با تیتر بتا

187 بازدید | 10 پست

بتای من ۳۱۱ دراومده اگه از لقاح ۴ هفته گذشته باشه یعنی تخمک گذرانی دقیقا روز ۷ ۸ یا ۹ قاعدگی ام باشه این بتا به این سن حاملگی کم نیس ؟؟ هر جا میخونم تیتر باید بالای ۱۰۰۰ باشه ولی هم تیتر بتا کمه هم ساک تا ۷ میلی دیده شده چرا هیچی به هم نمی خونه از ساک و بتا میشه گفت از لقاح ۳ هفته گذشته نه ۴ هفته؟؟

ازمن تیتر بتا باتوجه ب هفتم با ۱۳۰۰بود ولی ازمن ۸۰۰بود هرجورم حساب میکردم بالقاح و تخمک گذاری خ کم میومد ولی ۴۸ساعت بعد تکرار کردم درست شده بود نمیدونم صحت داره یانه دکترم میگف توجنین پسر اینطوریه معمولا

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازمن تیتر بتا باتوجه ب هفتم با ۱۳۰۰بود ولی ازمن ۸۰۰بود هرجورم حساب میکردم بالقاح و تخمک گذاری خ کم م ...

هر چی از لقاح بگذره باید بیشتر بشه درسته؟؟ 

الان جنین شما پسره؟؟

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
هر چی از لقاح بگذره باید بیشتر بشه درسته؟؟ 

بله باتوجه ب هفته های بارداری باید بیشتر بشه هر۴۸ساعت یبار دوبرابر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من بتام روز موعد ۴۰ بود 😐و سه هفته بودم 

بعد ۳ روز ۱۶۴ شد و تا الان که نرمال بودم

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
بله

خدا حفظش کنه فقط بفهمم از لقاح دیر میتونه باشه اون روز ۶ نبوده خیالم جمع میشه چون با نزدیکی روز ۹ باشم لقاح هم روز ۱۵ باشه که میشه حدود سه هفته از لقاح خیالم جمع میشه همه چی باهم اونوقت می خونه آخه خوندم ساک با بتای زیر ۱۰۰۰ دیده نمیشه ولی دیده شد اندازه هم ۷ میلی

خدا حفظش کنه فقط بفهمم از لقاح دیر میتونه باشه اون روز ۶ نبوده خیالم جمع میشه چون با نزدیکی روز ۹ با ...

ممنون عزیزم❤ان شاءالله ک خدا تودلیتو حفظ کنه

احتمالا لقاح دیرتر بوده اگ بعد۴۸ساعت تکرار کردیو روند دوبرابر شد نشو داش خیالت راحت باشه اره ساک معمولا بالای ۱۰۰۰تا۱۵۰۰مشخص می شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40