2726
اره واقعا خخخخ.. من درد گوش و چشم و سر و فک دارم و سرگیجه

پشت بعدیمم خوندی چی گفتم؟من حواسم نبود و ینی نمیدونستم ممکنه واس دندون عقلم سرگیجه بگیرم...خیلی میترسیدم واس سرگیجم....سه تا از دندون عقلمم داره درمیاد ممکنه واسه همون بوده باشه؟چشمام یکدفعه تار میشد.یکدفعه سرم گیج میرف چشام سیاهی میرف

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
ممکنه.. سرگیجه دلایل زیادی داره.. مگه دندونت درده؟ مشکل داره؟

اره دکتر واس ۲۷بهم وقت داده میخام برم سه تارو درست کنم دوتای جلورو کامپوزیت بزاره برام.ولی به دندون عقلم کاری نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پشت بعدیمم خوندی چی گفتم؟من حواسم نبود و ینی نمیدونستم ممکنه واس دندون عقلم سرگیجه بگیرم...خیلی میتر ...

ببخشید ندیدم پیامتو.. اره ممکنه از دندون باشه.. بعضیا کفتن داشتن سرگیجه رو به خاطر دندون..  تو نت هم دیدم نوشته بود.. ولی دلیلای زیادی داره.. گوشت سالمه؟

ببخشید ندیدم پیامتو.. اره ممکنه از دندون باشه.. بعضیا کفتن داشتن سرگیجه رو به خاطر دندون..  تو ...

بد نیس گوشم که.بچه بودم عفونت میکرد ولی خوب شدم گلم

بد نیس گوشم که.بچه بودم عفونت میکرد ولی خوب شدم گلم

من چن ماهه سرگیجه دارم خیلی حالم بده.. دایم حالت گیجی و منگی دارم.. نمیدونم از چیه.. ولی تا اینجا که میدونم کم خونی, تیرویید, گوش, ویتامین دی, چربی خون و دیابت ممکنه باعث سرگیجه بشه.. هنوزم خیلی چیزای دیگه هم هست.. ولی من ازمایشام خوب بوده

منم فک کنم باید جراحی شه.. یکیش نصفش در اومده.. یکیش هم فقط گوشتش اومده بالا.. میشه بگی چه علایمی دا ...

برا من کلا نهفته دراومدن داخل لثه هامن....خب سردرد زیاد و عفونت لثه خونریزی و این اواخر هم ک ورم کرد لپم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
من چن ماهه سرگیجه دارم خیلی حالم بده.. دایم حالت گیجی و منگی دارم.. نمیدونم از چیه.. ولی تا اینجا که ...

من تیروییدم دارم

تازگیا عکس از دندون نگرفتی؟ هزینه ش چنده

تازه گرفتم عکسش تقریبا ۶۰ تومن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
برا من کلا نهفته دراومدن داخل لثه هامن....خب سردرد زیاد و عفونت لثه خونریزی و این اواخر هم ک ورم کرد ...

سرگیجه ت زیاد بود؟ گیج و منگی بود یا همه چی دور میخورد برات؟ میشه وقتی جراحی کردی بیای همین جا بهم بگی چطوره بوده درد داشته یا نه اخه من خیلی میترسم

2706