2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه من سه تاش داره در میاد یکیش هنوز تشکیل نشده ولی نه درد دارم نه هیچی اصلا هیچ حسی ندارم😂😂😂😂ولی چرا دندون درمیاد اخه🤨😢😢😢من دندون اضافه نمیخام😢

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2456
واسه من سه تاش داره در میاد یکیش هنوز تشکیل نشده ولی نه درد دارم نه هیچی اصلا هیچ حسی ندارم😂😂😂😂و ...

وایییی من چن وقت پیش سرگیجه داشتم چن بار دکتر رفتم سُرم و امپول و قرص خوردم شاید واسه همون دندون عقلمه؟!که من نمیدونستم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
سرگیجه ت چطوربود؟ گیجی و منگی بود یا همه چی دور میخورد؟ هر روز داشتی؟ تو چه حالتی بهتر بودی؟

عزیزم سرگیجه بود و خیلی وحشتناککککک بود خیلییی نمیتونستم حتی بشینم رفتم دکتر بهم قرص داد گف تعادل مایع گوشت بهم خورده برو دکتر حتما و دندونتم بکش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2714
برای رویش؟ سرگیجه ت چطور بود؟ گیجی و منگی یا همه چی دور میخورد؟ هر روز داشتی؟ تو چه حالتی بهتر بودی. ...

ن نهفته بود 

زیاد نبود بعد جراحی خوب شدم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

اره این هفته هم نوبت عمل دندون عقل دارم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
اره این هفته هم نوبت عمل دندون عقل دارم

منم فک کنم باید جراحی شه.. یکیش نصفش در اومده.. یکیش هم فقط گوشتش اومده بالا.. میشه بگی چه علایمی داشتی؟ و سرگیجه ت چه حالتی بود.. من حالت گیجی و منگیه

2706