1874
1924

آره رفتم جراحی کردم خوب شدم

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

واسه من سه تاش داره در میاد یکیش هنوز تشکیل نشده ولی نه درد دارم نه هیچی اصلا هیچ حسی ندارم😂😂😂😂و ...

وایییی من چن وقت پیش سرگیجه داشتم چن بار دکتر رفتم سُرم و امپول و قرص خوردم شاید واسه همون دندون عقلمه؟!که من نمیدونستم

1922
سرگیجه ت چطوربود؟ گیجی و منگی بود یا همه چی دور میخورد؟ هر روز داشتی؟ تو چه حالتی بهتر بودی؟

عزیزم سرگیجه بود و خیلی وحشتناککککک بود خیلییی نمیتونستم حتی بشینم رفتم دکتر بهم قرص داد گف تعادل مایع گوشت بهم خورده برو دکتر حتما و دندونتم بکش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
برای رویش؟ سرگیجه ت چطور بود؟ گیجی و منگی یا همه چی دور میخورد؟ هر روز داشتی؟ تو چه حالتی بهتر بودی. ...

ن نهفته بود 

زیاد نبود بعد جراحی خوب شدم 

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
1911
چه جالب.. نمیدونستم دندون باعث میشه مایع گوش جابه جا بشه

عفونت باعث میشه اگه عفونتش زیاد باشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
اره این هفته هم نوبت عمل دندون عقل دارم

منم فک کنم باید جراحی شه.. یکیش نصفش در اومده.. یکیش هم فقط گوشتش اومده بالا.. میشه بگی چه علایمی داشتی؟ و سرگیجه ت چه حالتی بود.. من حالت گیجی و منگیه

1904
اره واقعا خخخخ.. من درد گوش و چشم و سر و فک دارم و سرگیجه

پشت بعدیمم خوندی چی گفتم؟من حواسم نبود و ینی نمیدونستم ممکنه واس دندون عقلم سرگیجه بگیرم...خیلی میترسیدم واس سرگیجم....سه تا از دندون عقلمم داره درمیاد ممکنه واسه همون بوده باشه؟چشمام یکدفعه تار میشد.یکدفعه سرم گیج میرف چشام سیاهی میرف

ممکنه.. سرگیجه دلایل زیادی داره.. مگه دندونت درده؟ مشکل داره؟

اره دکتر واس ۲۷بهم وقت داده میخام برم سه تارو درست کنم دوتای جلورو کامپوزیت بزاره برام.ولی به دندون عقلم کاری نداره

عفونت دندون دیگه چه علایمی داره

گاهی ورم میکنه لثه میاد بالا گاهی مشخص نمیشه باید عکس بگیری