2733
2739

یه کلیپ درباره گیاهخواری و درباره کشتن حیوونا و ...

نمیدونم منک قصد گیاهخوار شدن ندارم چرا اینو دیدم

دیگه گوشت از گلوم پایین نمیره همش حرفای اون کلیپه یادم میاد و عذاب وجدان میگیرم

ب سرم زده واقعا گیاهخوار شم ولی خب من چندتا مشکل دارم یکی اینکه کم خونی دارم دوم اینکه ریزش مو دارم سوم اینک کلا بدنم یکم ضعیفه

میترسم گیاهخوار شم اسیب ببینه بدنم

کسی اینجا گیاهخوار هست؟؟؟

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن

وقتی خدا حیوونارو گذاشته برای خوردن چه کاریه خب

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عاشق گیاهخواری ام ولی بی تعارف ارادشو ندارم امیدوارم ی روز اراده کنم و گوشتو بذارم کنار

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

اگرم گیاهخوار شم از اون دسته میشم ک فراورده هارو مصرف میکنه

اینکه بخوام کلا ماست و شیر و تخم مرغم نخورم به نظرم خیلی سخته دیگه

تازه برای کی!!! برای منیکه کلا میوه و سبزی خوردنم تعطیله میوه هیچی نمیخورم همیشم ببخشید میگم ولی یبوستم همیشه

از بدو تولد تا الان

من در آینده گیاهخوار می خوام بشم

چون الان ریزش مو دارم مثل شما و کم خونی 

ولی به دو دلیل

یکی اینکه قلب من بزرگتر از شکمم هست

دوم اینکه غذای من قلب یکی دیگر را متوقف نمی کند

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2738
منم عاشق گیاهخواری ام ولی بی تعارف ارادشو ندارم امیدوارم ی روز اراده کنم و گوشتو بذارم کنار

دقیقا منم یکی از برنامه های زندگیم اینه گیاهخوار بشم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
اگرم گیاهخوار شم از اون دسته میشم ک فراورده هارو مصرف میکنه اینکه بخوام کلا ماست و شیر و تخم مرغم ن ...

عزیزم گیاهخواری طیف داره . شما میتونی گیاهخوار باشی ولی وگان نباشی

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
کدوم دسته ای؟ فراورده هارم مصرف نمیکنی؟

من شیرو تخم مرغ محلی میخورم ولی صنعتی حتی الامکان تهیه نمیکنم

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
وقتی خدا حیوونارو گذاشته برای خوردن چه کاریه خب

کی گفته ابنو؟؟ من چندتا کلیپ دیدم کلا دیدم نسبت به این فکر عوض شد

2706