2726
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 94 پست
اطلاعات کافی رو از یه بنده خدای با شرف تو بیمارستان گرفتم.میگن برو دوتا دارو از فلان جا بخر با هزارت ...

همه داروها عوارض دارن ولی ما بین بد وبدتر راه بد رو انتخاب می کنیم،شما قرص آسپرین رو درنظر بگیر این دارو عوارض شدید گوارشی وخونریزی معده می تونه ایجاد کنه وباعث مرگ بشه ولی چون می تونه از سکته قلبی ومغزی جلوگیری بکنه تجویز میشه،بیمار کرونایی فقط به خاطر دارو آکسپارید نمیشه دلیل آنفارکتوس ترومبوز عروقی والتهاب بیش از حد عروق قلب ومغز هم میتونه باشه یا حتی کلیه ها آسیب می بینن وفشارخون پایین می یاد وبیمار آسیستول میکنه

چرا اون چند صد نفری که با طب سنتی خوب شدن رو نمیبینید چقد این اساتید این طب نامه میدن به وزارت بهداش ...

چرا میبینم من خودم با طب سنتی بهتر شدم ولی بیماریم خفیف بود من میگم اونایی که شدت بیماریشون زیاده و ریه شون درگیر باید درمان دارویی بشن حتما

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره چقدم رسیدگی میکنن بالای ۶۰ رو مرگ اتانازی میکنن انگار اونا ادم نیستن

مطمئمنی؟

نه گلم همچین چیزی نیست

من کم ندیدم ادم بالای ۶۰ سال که مرخص شدن

توروخدا جو نده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
آره الان دکتر هراتیان تو شبکه یک همینو میگفت میگفت پزشکا شکایت دارن که مریضا دیر مراجعه میکنن وقتی ...

واقعا همینه عزیزم

کسی که ریه ش 60-70 درصد درگیر شده چه کاری میتونن براش کنن اگه خدایی نکرده فوت کنه میگن مقصر بیمارستانه

2728
خوب پس شمام دیدی چه خبره

نه چیزی ندیدم

فقط میگن اونا هرچه باشه مجبورن عمل کنن

تا حالا ندیدم دارویی رو آزمایش و ... کنن البته تو اتاق عمل بودم

ولی خب مثلا تو قضیه من برا حمایت از دکتر منو اخراج کردن اونم به ناحق،  هزار مدرک از فیلم و... بدم گفتن برا جه فیلم گرفتی و ...

گفتن بررسی میکنن ولی خدا خودش هست به همشون بررسی میکنه

فرض کن سالی چند هزار بیمار کلی پول بدن برا اون دوکار دکترا بشینه رو مبل و یه کاردان عملها رو انجام بده

اره چقدم رسیدگی میکنن بالای ۶۰ رو مرگ اتانازی میکنن انگار اونا ادم نیستن

والا وجدانم خوب چیزیه من خیلی بیمار بالای 70 دیدم با حال خوب مرخص شدن چرا اینقدر راحت دروغ میگین، اینجا خیلیا بیمار مسن بستری دارن یه لحظه فکر کن با این حرفی که اصلا اساسی نداره چه استرسی میگیرن

خوب پس شمام دیدی چه خبره

البته خیلی هاشون باوجدان هستن و درصد خیلی خیلی کمی نه

ولی خب این بیماری تو دنیا داره آدم میکشه نمیشه کادر درمان رو مقصر کرد و خیلی خیلی زحمت میکشن

مقصد ما مردم هستیم که رعایت نکردیم و این قوانینی ...

من خودم کادر درمان بودم اینایی که میگن رو قبول ندارم البته چون اخراجم کردن اونم به ناحق و برا حمایت ...

صد البته نه دکتر مقصره نه پرستار از بالا تصمیمات گرفته میشه وگرنه بیشترین آسیب کادر درمان دیدن 

و بیمارستان شبی 18 میلیون میگیره واسه بیماری که ی مدت بعد از دیا میره پدر دوست شوهرم شبی 18 میلیون چندهفته بستری بود و اخرهم از دنیا رفت

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
چرا یهو انقد کشنده شد؟!!! مخصوصا تو ایران خیلز مرگو میر رفت بالا

چون ویروس تغییر پیدا میکنه

جوون سرعت و قدرتش بیشتر میشه

چون خدا بیشتر آلوده میشه

چون مردم بی خیال شدن

مثلا تو محله ما نانوایی گفت۵۰ نفر گرفتن یه نفر مرده میگفت زنا میشینن جلو در ماسک میزنن قلیان میکشن میدون نفر بعدی🤣😂😂😂😂😂

چون ویروس تغییر پیدا میکنه جوون سرعت و قدرتش بیشتر میشه چون خدا بیشتر آلوده میشه چون مردم ب ...

چرا تو کشورای دیگه داره آمار گایین میاد متل کربلای عراق که هیچی رعایت نمیشه نگید ثبت نمیشه آمار مرگ ومیر که هست و اینکه سازمان بهداشت جهانی هم ناطر داره اجازه نمیده آمار دستکاری شه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
۱۸ میلیون؟ خصوصی دیگه؟

حتما من در جریان نیستم دقیق شوهرم تعریف کرد خیلی گیگیر نبودم تا دیروز که اومد گفت فوت شدن 

2706