2703
2553
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 94 پست
پرونده پزشکی بیمارها وداروهای مصرفی کاملا مشخصه کسی نمیتونه انکار کنه،این بیماری دارو اختصاصی ودرمان ...

اطلاعات کافی رو از یه بنده خدای با شرف تو بیمارستان گرفتم.میگن برو دوتا دارو از فلان جا بخر با هزارتا بدبختی میخره نمیدونه اون داروها چه عوارضی داره اکثرا ایست قلبی میکنن 

جدیدا همه جا دارن میگن این بالا رفتن امار مرگ و میر تاثیر داروهای بیمارستاناس😭😭😭

چرا به این فکر نمیکنی همین حرفا باعث شده خیلیا تا دقیقه نود بیمارستان نرن و وقتی برن که دیگه نشه براشون کاری کرد؟ من موندم چرا این همه بیماری که با حال خوب مرخص میشن رو نمیبینیم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله خدا خودش کمک کنه و خوب شین همه

ممنونم

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
2720
۱۱‌ سالشه‌ تب‌ داره

عزیزم😞

انشاالله حالش خوب خوب میشه

انشاالله شما هم خوب میشید، فقط نگرانی رو از خودت دور کن

به بچه تم برس گناه داره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
چرا به این فکر نمیکنی همین حرفا باعث شده خیلیا تا دقیقه نود بیمارستان نرن و وقتی برن که دیگه نشه برا ...

چون بیمارستان رفتن اشتباهه. توی یه پست دیگمم گفتم نظر من طب سنتیه. 

دکتر روازاده و دکتر خوب زیاد داریم. یه کم تحقیق لازمه

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
خود معاون وزیر گفت از 11 هزار نفر که سازمان بهداشت جهانی روشون آزمایش کرده 3هزار نفر ایرانی بودن که ...

اون داروها بسیار گران قیمت هستن به هر بیماری هم تجویز نمیشه ،خودرییس اورژانس کشور با همین دارو از زیر ونتیلاتور نجات پیدا کرد ولی خواهر زادش فوت کرد پس دربدن هر فرد اثر دارو متفاوته چون بیماری ویروسی ۹۰درصد داروی اختصاصی نداره

عزیزم😞 انشاالله حالش خوب خوب میشه انشاالله شما هم خوب میشید، فقط نگرانی رو از خودت دور کن به بچه ...

نمیدونم‌ به‌ پدر‌ مادرمو‌ شوهرم‌ برسم‌ یا‌ به‌ اون‌.  خودمو‌ فراموش‌کردم

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
2714
چرا به این فکر نمیکنی همین حرفا باعث شده خیلیا تا دقیقه نود بیمارستان نرن و وقتی برن که دیگه نشه برا ...

آره الان دکتر هراتیان تو شبکه یک همینو میگفت

میگفت پزشکا شکایت دارن که مریضا دیر مراجعه میکنن

وقتی که دیگه کار از کار گذشته

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

چرا اون چند صد نفری که با طب سنتی خوب شدن رو نمیبینید چقد این اساتید این طب نامه میدن به وزارت بهداشت میگن ابن داروهارو رایگان بزنید تاثیرشو ببینید چرا مخالفت میکنن چون پول توشه از تست بگیر تا شبی خدا تومن برا بستری

نمیدونم‌ به‌ پدر‌ مادرمو‌ شوهرم‌ برسم‌ یا‌ به‌ اون‌.  خودمو‌ فراموش‌کردم

عزیزم😕

لعنت به کرونا

آره الان دکتر هراتیان تو شبکه یک همینو میگفت میگفت پزشکا شکایت دارن که مریضا دیر مراجعه میکنن وقتی ...

اره چقدم رسیدگی میکنن بالای ۶۰ رو مرگ اتانازی میکنن انگار اونا ادم نیستن

اره دیگه خنده هم داره ۲۷ درصد ایران تو تحقیق داروهای کشتار جهانی نقش داره.چقد مسئولا دلسوزن

من خودم کادر درمان بودم اینایی که میگن رو قبول ندارم

البته چون اخراجم کردن اونم به ناحق و برا حمایت از یه دکترا که کار غیر قانونی میکرد اخراج شدم ازشون دیگه حمایت نمیکنم 

البته ممکنه مسئولین بخوان آزمایش کنن ولی پرستارا فقط اجرا ککننده هستن و مجبورم عمل کنن دقیقا مثل پلیسایی که مجبورن تظاهرات کنندکان گرونی رو بکشن

اگه  پرستارها برخلاف دستور عمل کنن حتی به حق هم باشن  اون پرستارا مقصر شناخته میشن حتی اکه دکترا مبصر باشن

چون بیمارستان رفتن اشتباهه. توی یه پست دیگمم گفتم نظر من طب سنتیه.  دکتر روازاده و دکتر خوب زی ...

نه جانم طب سنتی برای بعضیا بیفایدست برای منی که خفیف گرفتم چرا خوبه ولی برای اونیکه ریه ش درگیره فقط فرصتش رو از بین میبره چون تجربشو دارم میگم

ما خودمون بیمار داریم که ریه ش درگیر شده انواع دمنوش آویشنو چیزای دیگه آبمیوه های طبیعی سوپ کلا خیلی کارا براش کردیم فقط داشت بدتر میشد بردیم بیمارستان خداروشکر خیلی بهتره و شاید در طول روز فقط یه بار سرفه داشته باشه دیگه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706