2737
2734
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 94 پست
دیابت داشت .مادر شوهرم بخدا بهترین دوستم بود 

آخی چقدر چهره شون مهربونه خدا رحمتشون کنه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای عزیزم انسولین میزد 

مامانم متاسفانه دیابتی میترسم واسش خیلی

البته امسال تو روستا مونده چون اونجا سفیده 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2731

آخی عزیزم، خدا رحمتشون کنه، معلومه چقدر مهربون بودن

حالا اگه مادرشوهر ستمی بود، زنده بودا

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
اینو دوستم که پرستار هست واسمون فرستاده میگه راه درمان کرونا تو بیمارستان این هست

این داروها رو بهداشت جهانی به چندتا کشور گفته بدن به بیمارا. و تاثیراتش روی بیماری کرونا ناشناخته هست و معلوم نیست قراره چی بشه. در اصل مردم شدن موش ازمایشگاهی برای شناخت تاثیر این داروها و پیدا کردن داروی مناسب🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️بنظرم طب سنتی از هرچیزی بهتر و قابل اعتمادتره

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
بهتره نترسونی ما همین جوری زندگیمون خراب هست بعدم یعنی چی پنجاه پنجاه هست خیلی ها خوب میشن با این حز ...

من گرفتم و خداروشکررررررر خوب شدم ولی الان یهو ترسیدم ک نکنه خدای نکرده یهو بدتر بشم 😕😕

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
2738
پس اگه کادر درمانی باید بدونی چرا فقط تو بیمارستان فوت میشن روشون داروهای مختلف امتحان میکنن ملت شدن ...

پرونده پزشکی بیمارها وداروهای مصرفی کاملا مشخصه کسی نمیتونه انکار کنه،این بیماری دارو اختصاصی ودرمان خاصی نداره،همه درمان هاش حمایتی هست فقط برای اینکه به بدن فرصت عمل سیستم ایمنی رو بدن،کسی که حالش خوبه بیمارستان نمیره حتما اون بیمار مشکلی داشته که بستری شده پس بدون دونستن واقعیت وداشتن اطلاعات کافی نباید قضاوت بکنید

همشون ۳ روز اول تو خونه بودن روز آخر بردنشون‌ بیمارستان

جدیدا همه جا دارن میگن این بالا رفتن امار مرگ و میر تاثیر داروهای بیمارستاناس😭😭😭

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
من‌ شوهرم‌ دخترم‌. پدرم‌ مادرم‌ کرونا‌ گرفتیم‌ 

دخترت چند سالشه؟

الان حالتون چطوره؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دخترت چند سالشه؟ الان حالتون چطوره؟

حالش‌ بده‌ منم‌ بدتر

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
من بهتر از شما می فهمم چه خبره،خودم واقوامم کادردرمانیم بهتر از هرکس واقعیت هارو هر روز می بینیم از ...

خود معاون وزیر گفت از 11 هزار نفر که سازمان بهداشت جهانی روشون آزمایش کرده 3هزار نفر ایرانی بودن که تابت شده اون چارتا داروی گرون قیمت کرونا بی اتر بوده مثل رمدسیور

حالش‌ بده‌ منم‌ بدتر

وای خدا نکنه😢

چند سالشه دخترتون علائمش چیه؟؟؟

2706