2737
2739
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 94 پست
خدا بیامرزتشون😔😔 پس اینکه میگن روزی چهارصدتا خیلی بیشتر از این حرفاست خیییلی😓😓😓

من که میگم قشنگ بالای هزارتا چه بسا بیشتر فوت میشن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
ربطی به سن وسابقه بیماری نداره،کسی که کرونا می گیره شرایطش ۵۰به۵۰هست یا می میره یا می مونه

بهتره نترسونی ما همین جوری زندگیمون خراب هست بعدم یعنی چی پنجاه پنجاه هست خیلی ها خوب میشن با این حزفت میدونی اگر کسی اینجا کرونا خودش یا اقوامش داشته باشن چقد روحیش ضعیف میشه؟ میفهمی عایا؟ 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر رفتین؟

برادر‌ شوهرم‌ پزشکه‌ نسخه‌ داد

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
برادر‌ شوهرم‌ پزشکه‌ نسخه‌ داد

اینو دوستم که پرستار هست واسمون فرستاده میگه راه درمان کرونا تو بیمارستان این هست

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2738
بهتره نترسونی ما همین جوری زندگیمون خراب هست بعدم یعنی چی پنجاه پنجاه هست خیلی ها خوب میشن با این حز ...

من بهتر از شما می فهمم چه خبره،خودم واقوامم کادردرمانیم بهتر از هرکس واقعیت هارو هر روز می بینیم از گوشه خونه نظر نمیدیم ،نظرم طبق مشاهدات بیمارستانی وواقعیت هست

تو همین ی ۱۰ روز گذشته ۳ نفر تو محلمون‌ بخاطر کرونا فوت کردن خیلی سریع هم فوت کردن بین شروع بیماری ت ...

چه بد. بستری شده بودن یا خونه؟ 

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
من بهتر از شما می فهمم چه خبره،خودم واقوامم کادردرمانیم بهتر از هرکس واقعیت هارو هر روز می بینیم از ...

پس اگه کادر درمانی باید بدونی چرا فقط تو بیمارستان فوت میشن روشون داروهای مختلف امتحان میکنن ملت شدن موش ازمایشگاهی.تا میتونید بیمارستان نرید حتی شده کپسول اکسیژن بخرید.یارو صبح با حال خوب میره شب زنگ میزنن مرده.یه رضایت نامه هم از خانوادش نمیگیرن که میخان چیزی بهش بدن منکر این چیزا نشید

خدا بیامرزتشون😔😔 پس اینکه میگن روزی چهارصدتا خیلی بیشتر از این حرفاست خیییلی😓😓😓

همون 400 تا اصلا کم نیستا. انگار روزی 2تا هواپیما میفته

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
2706