2410
2553
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

1532 بازدید | 94 پست

متاسفانه فوت کرده در عرض۵ روز مریض شده و فوت کرده 

بچه ها برای تسلیت گفتن چیکار کنیم.؟دخترش همکلاسیم بوده

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بیماری داشته سنش چقد بود

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بیماری داشته سنش چقد بود

نمیدونم والا ولی تا جاییکه من دیدمش و باهاش برخورد داشتم سالم بود اگرم مریضی زمینه ای داشته من نمیدونم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2714

همسایه ما هم چهار روز بستری شد و فوت کرد.خدا به دور .خیلی سخته واسه حانواده اش.بیچاره زنشم بستریه و فعلا خبر نداره شوهرش فوت کرده.پسرش به ماها هم گفته اصلا نگین به مادرم.بیچاره دلم واسش میسوزه.ای خدااا این چه بلا و مصیبتیه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

یادتونه اون اول هی میگفتن هیچی نیست یه سرماخوردگیه؟

حالا مث برگ درخت آدم میمیره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706