2726
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

1532 بازدید | 94 پست

متاسفانه فوت کرده در عرض۵ روز مریض شده و فوت کرده 

بچه ها برای تسلیت گفتن چیکار کنیم.؟دخترش همکلاسیم بوده

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بیماری داشته سنش چقد بود

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیماری داشته سنش چقد بود

نمیدونم والا ولی تا جاییکه من دیدمش و باهاش برخورد داشتم سالم بود اگرم مریضی زمینه ای داشته من نمیدونم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

همسایه ما هم چهار روز بستری شد و فوت کرد.خدا به دور .خیلی سخته واسه حانواده اش.بیچاره زنشم بستریه و فعلا خبر نداره شوهرش فوت کرده.پسرش به ماها هم گفته اصلا نگین به مادرم.بیچاره دلم واسش میسوزه.ای خدااا این چه بلا و مصیبتیه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

یادتونه اون اول هی میگفتن هیچی نیست یه سرماخوردگیه؟

حالا مث برگ درخت آدم میمیره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706