1920
1924
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

1474 بازدید | 94 پست

متاسفانه فوت کرده در عرض۵ روز مریض شده و فوت کرده 

بچه ها برای تسلیت گفتن چیکار کنیم.؟دخترش همکلاسیم بوده

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بیماری داشته سنش چقد بود

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

روحش‌شاد.

زنگ بزن

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)
1922
بیماری داشته سنش چقد بود

نمیدونم والا ولی تا جاییکه من دیدمش و باهاش برخورد داشتم سالم بود اگرم مریضی زمینه ای داشته من نمیدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همسایه ما هم چهار روز بستری شد و فوت کرد.خدا به دور .خیلی سخته واسه حانواده اش.بیچاره زنشم بستریه و فعلا خبر نداره شوهرش فوت کرده.پسرش به ماها هم گفته اصلا نگین به مادرم.بیچاره دلم واسش میسوزه.ای خدااا این چه بلا و مصیبتیه

من از سال ۹۰ عضو بودم ولی نمیدونم چرا کاربریم ترکید.من یه پیشکسوتم 😍😍😐😂😂🤣🤣❤
1911
زنگ بزن

بقیه دوستام زنگ زدن جواب نداده میگم بنظرتون بذارم پس فردا ی کمی حالش بهتر شده زنگ بزنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یادتونه اون اول هی میگفتن هیچی نیست یه سرماخوردگیه؟

حالا مث برگ درخت آدم میمیره

خدایا حافظ عزیزانم باش🌹...تعجب میکنم بعضیا کاسه داغتر از آش میشن تو تاپیکا...وقتی روی صحبتم با یک نفره، همون شخص زبون داره میتونه جوابمو بده...وکیل وصی نمیخواد😠
مادر شوهرمنم پری روز فوت کردند متاسفانه

خدا بیامرزتشون‌

اچازه دادن خودتون دفنش کنید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1904
بقیه دوستام زنگ زدن جواب نداده میگم بنظرتون بذارم پس فردا ی کمی حالش بهتر شده زنگ بزنم؟

اره بعد زنگ بزن عجله نکن میتونی پیام بدی ک میخاستی بزنی زنگ

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
1918