1874
2042
عنوان

وای همسایمون‌ که گفتم کرونا داره

1520 بازدید | 94 پست

متاسفانه فوت کرده در عرض۵ روز مریض شده و فوت کرده 

بچه ها برای تسلیت گفتن چیکار کنیم.؟دخترش همکلاسیم بوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بیماری داشته سنش چقد بود

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2032
بیماری داشته سنش چقد بود

نمیدونم والا ولی تا جاییکه من دیدمش و باهاش برخورد داشتم سالم بود اگرم مریضی زمینه ای داشته من نمیدونم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همسایه ما هم چهار روز بستری شد و فوت کرد.خدا به دور .خیلی سخته واسه حانواده اش.بیچاره زنشم بستریه و فعلا خبر نداره شوهرش فوت کرده.پسرش به ماها هم گفته اصلا نگین به مادرم.بیچاره دلم واسش میسوزه.ای خدااا این چه بلا و مصیبتیه

من از سال ۹۰ عضو بودم😍 ولی چون شناخته شدم به درخواست خودم کاربریم ترکید.من یه پیشکسوتم 😐😂🤣❤
2051
زنگ بزن

بقیه دوستام زنگ زدن جواب نداده میگم بنظرتون بذارم پس فردا ی کمی حالش بهتر شده زنگ بزنم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یادتونه اون اول هی میگفتن هیچی نیست یه سرماخوردگیه؟

حالا مث برگ درخت آدم میمیره

تو این سایت با آدمای وقیح بحث نکنید، بگید همونی که تو میگی درسته، این تجربه ی منه تو این یک سال و اندی...... که تازه بهش رسیدم😐
مادر شوهرمنم پری روز فوت کردند متاسفانه

خدا بیامرزتشون‌

اچازه دادن خودتون دفنش کنید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بقیه دوستام زنگ زدن جواب نداده میگم بنظرتون بذارم پس فردا ی کمی حالش بهتر شده زنگ بزنم؟

اره بعد زنگ بزن عجله نکن میتونی پیام بدی ک میخاستی بزنی زنگ

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
1718