2737
2734
عنوان

يه دوستام با يه پسر خوب ازدواج كرد ولى خيلى ناراحت شدممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 31 پست
یعنی بنظرت فراموش میشه؟؟؟

صد درصد.به خدا قسم شش سال تمام عاشق هم بودیم شب و روز فکره هم بودیم همه تو دانشگاه مارو میدونستن.ولی نشد که نشد.پنج ماه بعدش ازدواج کردم و الان عاشق همسرمم و همیشه میگم خدایا شکرت.اون اخلاقای خاصی داشت که چون عاشق بودم کور بودم و نمیدیدم و الان میگم شکر خدا که باهاش ازدواج نکردم و واقعا بدون هیچ اغراقی میگم فراموشش کردم حتی ازش بدم هم اومده و واقعا شوهرمو با تمام وجودم دوست دارم چون مرده واقعیه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
صد درصد.به خدا قسم شش سال تمام عاشق هم بودیم شب و روز فکره هم بودیم همه تو دانشگاه مارو میدونستن.ولی ...

انشالله خوشبخت باشی عزیزدلم من خودم یکی رو دوست دارم اما اون نمی دونه کاملا یطرفست چنتا از خواستگارامو جواب کردم همیشه میترسم دیگه نتونم عاشق شدم یا اگه ازدواج کنم نتونم فراموشش کنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله خوشبخت باشی عزیزدلم من خودم یکی رو دوست دارم اما اون نمی دونه کاملا یطرفست چنتا از خواستگارا ...

ممنون عزیزم.عشق یکطرفه خیلی بده.سعی کن زودتر ازین بلاتکلیفی دربیاری خودتو.وگرنه بعدا پشیمون میشی

ممنون عزیزم.عشق یکطرفه خیلی بده.سعی کن زودتر ازین بلاتکلیفی دربیاری خودتو.وگرنه بعدا پشیمون میشی

نمی دونم چکار کنم بخدا هرروز پروفشو میبینم دوسالی هست که ازش خبری نمی گیرم مشاور کنکورم بود

2738
عزيزم با شوهرت چه جورى اشنا شدى؟

خیلی اتفاقی خواهر ش منو دید و معرفی کرد و اومدن خواستگاری.راستش اولش زیاد خوشم‌نیومد و دلم راضی نمیشد ولی دلمو زدم به دریا و توکل کردم به خدا و کم کم مهرش به دلم نشست از بس باحیا و مهربون بود.خداهزار مرتبه شکر که دیروز  دوازدهمین سالگرد ازدواجمون رو کنار هم گرفتیم و عاشقانه همو دوست داریم .

خدا انشاالله همه ی جوونا رو خوشبخت کنه.خدا منو خیلی دوست داشت من برای رسیدن به اون پسره شب و روز چله میگرفتم و نماز میخوندمو التماس میکردم ولی خدا نخواست و قربون حکمت خدا برم که بهترینه

حتما میشه که من کردم دیگه.مخصوصا اگه اون طرف اخرش جا بزنه .راحت نه ولی میشه فراموشش کرد

کلا رفتار اون پسر طوری بود که به منم بگی. تجربه بشه برام. چطوری رفتار میکنن که مثلا من مطمعن بشم حالا فلانی منو ول میکنه و میره و یا کلا منو برای ازدواج نمی خواد؟

🥰😘🤗🤪
بخدا من تو خواب هم‌نمیدیدم بخواد جا بزنه عاشق به تمام معنا بودهمه ی ادمایی که ما رو میشناختن‌میگفتن ...

وای خدای من. تو چطور تحمل کردی اینو. انگار متزلزل بوده. خدا رو شکر که الان خوبی. مال من میدونی چطوریه؟ تو تایپیک قبلی ام گفتم. کلا تا یک تا دو هفته هم شده ازم خبری نمیگیره. میگه باید منتظر باشم تا شرایطش درس شه بیاد جلو. از اون ور من می خوام برم نمیزاره که برم. بعضی وقت ها هر شب زنگ میزنه بعضی وقتا میره تا دو هفته. یک بار بهش پیام دادم گفت شما؟ هر وقت زنگ بزنم جواب نمیده و خودش باید زنگ بزنه. به نظرت چیکار کنم که بفهمم؟

🥰😘🤗🤪
2706