2703
2553
عنوان

کنکور نشستم گریه میکنم 😭😭

615 بازدید | 33 پست

سلام اقا من دوازدهمم امسال سال کنکورمه از تابستون شرو کردم مثلا ب خوندن ولی اصلا مرتب نخوندم خیلی بهم ریخته تا مهر ولی الان یه هفتس شدیدا افسردم همش ناامیدم و گریه میکنم میگم همه پایرو حتما تا الان بستن ولی من هنوز کلی عقبم ب نظرتون امروز از دوباره بشینم بکوب تا تیرماه ۱۴۰۰ بخونم میتونم حداقل رتبه ۱۰۰۰ بیارم رشته مامایی قبول شم پایم هم متوسط رو ب قویه 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تروخدا مثل من نشو برو با ارامش بخون برو ب خدا از الان بخونی سه رقمی هم میشی‌برو یرنفس عمیق بکش هیج کس درس ها رو جمع نکرده 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2720

نخیر گلم اشتباه میکنی 😁چونکه الان بعضی بچه های پارسال ک قراره طبق روال هرسال پشت کنکوری بشن واسه سال بعد هنوز نتایجشون نیومده و شروع نکردن

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2714

اره عزیزم اگه خیلی خوب بخونی قشنگ همش جمع میشه تا اون موقع 

منم الان چندتا از دانش اموزام اینجوری بودن قشنگ الان بعد یه هفته انقدر دارن جلو میفتن و خوب پیش میرن 

ولی به نظرم حتما یه مشاور خوب بگیر خیلی کمکت میکنه 

اره بابا, پسر من خواب کامل فیلمش سرجاش روری ۴, ۵ ساعت خوب میخوند امید نداشتم ۲۰ هزارم بشه شد ۲۷۰۱ قطعا میتونی, دوماه اول امسالم کلا نخوند بخاطر کرونا و به هم خوردن کلاس و ازمون کلا بی انگیزه بود, تلاشتو بکن موفق میشی

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2706