1874
1924

یادتونه بچه که بودیم ازمون میپرسیدن من همیشه میگفتم هردوشونواماازوقتی مادرشدم میبینم که خیلی خیلی اززحمتای بچه به عهده مادره من واقعاهردوشونودوست دارم ولی مامانمویه کوچولوبیشترشماچی دلیلتونم بگید؟

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

بابام

❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر              اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                     💜دختری ک عاشق میشه                                                خیلی بی دفاع میشه                                                   مرد باشید و اذیتش نکنید💜

جعتشونو 

هردوشونو باهم میخام

حال ما خوب است ..😊.... اما تو باور نکن 😔           تو متفااااوتی  ........ چون            .....              من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1911

عنوانو😂🤦🏻‍♀️

فک کردم نوشتی مانتوتونو بیشتر دوسدارین یا باباتونو

99/9/9 🤔                                                                                 الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

مامانم،،بابام ولمون کرد😞ولی مامانم سه تابچه روباجونش بزرگ کرد وداره بزرگ میکنه،،حتی نزاشت یکی ازگل نازک تربهمون بگه،جوری پشتمون وایسادکه هیچ وقت دلمون نلرزه،مثل یه مردموندکنارمون

1904

خداییش چه سئوالیه از بچه میپرسن

ی عده از دخملم میپرسن 

بعنی قشنگ متوجه میشم دخترم چه ناراحت میشه از این سئوال

البته دخترم میگه دوتاشون ولی باز هی سمج میشن دورش

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

مامانم, چون درگیر یه سری مشکلات و ناراحتی ها میشه که بابام اصلا متوجه نمیشه به شدددددت فداکار بوده بمیرم براش 

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

کسی از بچه من این سوالو بپرسه با خاک یکسانش میکنم😐😐

یا مثلا کسی بگه کدوم عمه ت رو ببشتر دوس داری یا کدوم دایی رو

ینی قشنگ میزنم له ش میکنم طرفو😐

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️

من هردوتاشون 

بنظرم ما بچه ها واقعا بعضی موقع ها درحق بابا هامون نامردی میکنیم 

پدر ستون خونه اس تمام ارامش خونه ماله پدره 

اگه پدر اشفته باشه ناراحت باشه تاثیر خیلی زیادی رو خانواده داره

زندگی را ,باید زندگی کرد                                      انطور که دلت میخواهد🌼