2733
2734

توو زندگی مشترکمون خیلی سختی کشیدیم بدون هیییچ حمایتی از هردو خانواده، دوتامون کار کردیم و زحمت کشیدیم تا زندگیمون سر و سامون گرفت، تو سختیا هیچ کس به دادمون نرسید مثلا پام آسیب دید نیاز به عمل داشتم اونم دکتری که عمل میکرد بیمارستان خصوصی بود شوهرم رفت ماشینمونو فروخت واسه عمل پام ولی نه خانوده من نه خانواده اون کمک نکردن که ماشینمونو نفروشیم، دوماه کرونا گرفتیم توو خونه کسی نیومد ببینه زنده اییم یا مرده البته خانواده شوهرم شهرستانن ولی خانواده من شهر خودمونن و خیلی چیزای دیگه که اگه الان بگم طولانی میشه الان که ما پول توو دست و بالمون هست خانواده من نیاز پیدا کردن و شوهرم قبول نمیکنه بهشون پول بده و من خیلی ناراحتم...میگه توو سختیا کسی دستمو نگرفت الانم مشکل بقیه به من ربطی نداره.. شما جای من بودین چکار میکردین؟؟؟؟؟

راست میگه حق داره

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من 

حق با شوهرتون هست منم بودم نمی دادم چه برسه به اینکه شوهرم مخالفت کنه

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2738
2706