2737
2734
عنوان

شیشصد پول مانتو زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا چادر رو میگه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

من بودم ۶۰۰ تومن ۳۰۰ رو یه مانتو میخریدم ۲۰۰ تا ۳۰۰ هم یه ست روسری و کیف خیلی شیک میشه اونجا هم بدون چادر باش.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
😤😤😤😟😟

نه عزیزم من از دیجی خریدم ۲۰۰ و خورده ای  جنس هم عالی البته من دو ماه یه بار چادر میخرم اگه میخای خیلی کار کنه برات گرون تر بخرشما

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

عزیزم بستگی به بودجه همسرت داره، اگه اوکی باشه 600تومن واسه چادر زیاد نیست بنظرم 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2738

وضع مالی خودتون رو بسنجین 

خونه پدر بودی هر چند وقت یه بار مانتو میخریدی؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

منم تازکی چادر خریدم شد ۶۰۰

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

کسی اینو گفته یا خودم بگم?

چقدر خوبه که چادری نیستم, فلان قدر پول مانتو بدیم بعد بریم به چادر با این قیمتهای افتضاح بخریم و بکشیم کلا رو لباسهامون!

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
کلا نری مراسم راحت تری اخه واسه یکساعت ۶۰۰ تومن 

ولی اگر این چادر ۶۰۰ تومانی رو بعدنم استفادش میکنی و پولت رو ازش استفاده میکنی بخرش . اگر این چادر فقط واسه مراسمه و جای دیگه نمیپوشی من اگه باشم زور داره برام ۶۰۰ بدم براش . حالا خودت میدونی گلم . امیدوارم بهت خوش بگذره مراسم 😊

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2706