1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

قشنگه 

گروه قرمز ❣️ وزن اولیه 86 قفل اول🔒80.... قفل دوم🔒75.... قفل سوم🔒70..... قفل چهارم🔒70.......قفل پنجم، 🔒65.....قفل ششم🔒60.....قفل هفتم🔒55 😁🖐️خواستم بگم من این بار و حتما میتونم َ☺️💪#قدس خرمشهری دیگر است هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
1922

از نظر من خیلی شلوغه

خدایا شکرت❤🌿لطفا برام دعا کنید توی شرایط سختی ام...😔 مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

قشنگه اگا بستگی به خونت داره چیدمان روشن یا تیره؟

من خُدام تَه لاته تو دُزدیَم هَمراتهِ میگه نَکن بَدهِ وَلی وَقتِ َفرارم دَسپاته.💙💙.شاید بهش شک کردم ولی اون کورسوی امید ته دل یه الواته ببین من خدام خیلی بچه لاته💙❤...یه چشم آبی خوشگل🤤💙 من همون بچه بامزه کلاسم که تو خلوتش با پوزخند گریه میکنه🎼😏 ...نه تو در گور منه می زده میخوابانند نه مرا گور تو...نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه🙂💙#جذاب_مغرور_باهوش😎 دیگه وقتشه منم به کمپین..سوپ شام نیست ...بپیوندم#سوپ_شام_نیست💙 از بچه های گودالم 《000》  😎🗡💙
1911

نه...من نمیپسندم

اگه قراره فرش بخری فقط طرح افشان بخر

خیلی شیکه 

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                
نه...من نمیپسندم اگه قراره فرش بخری فقط طرح افشان بخر خیلی شیکه 

حس میکنم طرحهای افشان خیلی بی روحن آدمو افسرده میکنن😕

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

آره خاصع،🥰😉

یه جا ‏نوشته بود: ،✨🌬️وقتی کسی داره با تمام وجود نصیحتت میکنه، مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی.🙌🏻❤️خودش در گذشته‌شه🙃💫:)دهه ۸۰متاهل هستم،🙌🏻😁 🌿🌊  تازه حلیمم با نمک میخورم ،😜😜 
1904
حس میکنم طرحهای افشان خیلی بی روحن آدمو افسرده میکنن😕

هرکی یه سلیقه ای داره

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                
1918