2733
2734

خانما باردار شما تو بارداری ازبعد چند ماه خونه تکونی کردین من پریشب انقباض داشتم تا صبح  میترسم الان کار کنم به نظرتون چیکار کنم خیلی خونه کثیفه

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏

هیچوقت خونه تکونی نکردم یه غذا بزور اماده میکردم کارا با شوهرم بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استراحت کن عزیزم خونه کثیف تمیزمیشه ولی بچه نارس خدایی نکرده دیگ برنمیگرده توشکم مادرش....من هفته ۱۳م بچه دومم خیلی درددارم وسنگین شدم از الان بزور یکم جمع جور میکنم ولی زیادنمیتونم

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض

خونه کثیف باشه 

چی میشه مگه 

یکاری نکن بعدا پشیمون بشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من هر روز خونمو تمیز میکنم . تازه رفتم تو ماه 6

به خودت رحم نمی کنی،به اون بچه ی توی شکمت رحم کن

نمی ترسی از فعالیت زیاد، کیسه ی آب پاره بشه یا به دهانه ی رحم فشار بیاد و باز بشه؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2738

من کل بارداری به خاطر خونریزی استراحت مطلق بودم هییییچ کار نکردم کارامو شوهرمو مادرمو مادرشوهرم انجام میدادن . زحمت میکشیدم فقط یه دستشویی میرفتم .خخخ.

ووووی دلم تنگ شد واسه اون روزا که کار نداشتم اصلا 🥺

استراحت کن عزیزم خونه کثیف تمیزمیشه ولی بچه نارس خدایی نکرده دیگ برنمیگرده توشکم مادرش....من هفته ۱۳ ...

وای راس میگی خودمو پشیمون نمیکنم 

من کل بارداری به خاطر خونریزی استراحت مطلق بودم هییییچ کار نکردم کارامو شوهرمو مادرمو مادرشوهرم انجا ...

خخخ من آرزومه به دنیا اومد بود دلم میخاد کار کنم بخدا

منم دوست دارم هی تمیز کنم 😞تو مخمه...ولی دکتر بهم گفت جفتت ژله اییه میترسم کار کنم زیاد

منم خیللللللیییییی دلم میخواد تمیزکنم

خونه کثیف باشه  چی میشه مگه  یکاری نکن بعدا پشیمون بشی

وای خوبه نی نی سایت نظر خواستم وگرنه بخدا میخواستم پاشم 

منم دوست دارم هی تمیز کنم 😞تو مخمه...ولی دکتر بهم گفت جفتت ژله اییه میترسم کار کنم زیاد

نکن اصلا کار نکن دخترعمومم  الان زنگ زده بهم میگه بچم نارس شد  هروقت نگاش میکنم دلم میسوزه برابچم

2706