2726
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5118 بازدید | 233 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ پسریو نمیشناسم  به خانوادم چه ربطی داره من ۱۸ سالم بشه اون غلط میکنن نظر بدن من ۱۸ سالم ...

ایشالا خیلی زود اتفاق ها قشنگ زندگیت بیفته عزیزم 

اومیداوارم تصمیم های درستی بگیری برای آیندت گلم 😘

2728

اینقدرررغمگینم که باخودن تاپیکت گریه م گرفت،هیییییچ وقت بخاطررهایی ازخونه ی پدرتن به ازدواج نده،هییچ وقت،خانواده ی همسرمنکه مثلاادمایی خوبی بودن  سه روزقبل به طوروحشتناکی قلبموشکوندن،طوری که دارم افسردگی میگیرم ،تمام مدت بدنم درحال لرزیدنه ازاسترس زیاد،خوابام اشفته ست،دلم مررررررگ میخواد،خدایامیسپرمشون به خودت😭😭😭😭😭

لطفالایک نکنید،ممنون

باید از خودت شروع کنی رفتار مهربان و خوش زبون داشته باشی تند خویی نکنی حاضر جوابی نکنی دل پدر و مادرت بدست بیاری اگر جایی مثل همین که میگی گردو ریختی روی زمین اصلا نرو به مامانت بگو خودت جمع میکردی هر کاری که خراب میکنی خودت درستش کن ریختی جمع کن پاچیده شد جارو کن هر کاری دارن براشون انجام بده کلی بگم رفتارت تغییر بده

باید از خودت شروع کنی رفتار مهربان و خوش زبون داشته باشی تند خویی نکنی حاضر جوابی نکنی دل پدر و مادر ...

واقعااااا چراااا همه مشاورااااا اینجورین چرااااا نمیخام قبول کنن این اشتباه مادر پدراس چراااا نمیخان بگن روانین اینااااا چرااااا باید با اونا حرف بزنین باید اونارو درست کنید من مقصر نیستم 

2706