2737
2734
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5121 بازدید | 233 پست
کی نمیریزه سرم مجبورم 

عزیزم ایشالا خدا بهترینو بزاره سرراهت😢

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

هفده سالگی فکر شوهر کردن هستی نه سایت همسریابی برای شوهر کردن با آبرو هست نه اکثر خانم های اینجا که میگن هفده سالگی شوهر کردیم خوشبخت شدن، برو مهارت یاد بگیر درست بخون خودت رو خودت نجات بده شوهر غول چراغ جادو نیست

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خانواده بی‌شعور و بی فکری دارم، ولی از 16 سالگی نامزد کردم الانم ک 20 سالمه عقدم آرزو میکنم زودتر از شرشون راحت شم ولی از بس مغرور و بی‌شعور هی سنگ میندازن جلو پا منو و شوهر مهربونم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

با چاقو زدنت؟😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738

ببخشید وسط تاپیک تون میپرسم 

دیشب خواب دیدم رفتم طلافروشی  مرده یه انگشتر شبیه نشون بهم داد گفت هدیه من به شما ولی طلا نبود بعد اومدم بیرون دوست پسرم رو دیدم یه حلقه طلایی دستش بود انداخته بود تو اگگشت شست ش  بعد گفتم خوب بنداز تو انگشت  حلقه ات  گفت نمیشه کوچیکه گفتم تو بنداز میشه اونم انداخت و از خواب بیدار شدم  کسی تعبیر میدونه

عزیزدلم من نمیدونم چه مشکلی داری و درچه حد در فشاری ولی همیشه به اخرشم فکرکن همه جوانبو در نظر بگیر ...

دیگه فکری به ذهنم نمیرسه فقط میخام فرار کنمممم فرارررر

تو اصن تاپیکای قبلیمم خوندی میدونی چه اتفاقی واسم دیروز افتاد که اینو میگی

عزیزم خوندم و خیلی متاسف شدم ولی بدون خونه شوهر خیلی بدتر هست مخصوصا مردای این دوره زمونه که بفهمن خانواده ت پشتت نیس دیگه زندگی رو واسه جهنم می کنن

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡

ایشالا همسر خوبی گیرت بیاد گلم...حتما ک خیلی مجبوری گلم...دعات میکنم...

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

همچین حماقتیو نکن توروخدا خیلیا مثل تو واسه اینک ا خونه پدری فرار کنن میرن خونه شوهر ک اونجا صد برابر بدتره بشین درستو بخون فک کن هم امثال کنکور داری بکو بخون برو دانشگاه اون موقه دیگ ازادی

2706