2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا تاپیک آخرم مفید. 😁🤗

دنیا من دیدم پارازیتم پاک کردم پیاممو 😑😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
خیلی بدمزست که😟.ایشالله شب پیتزا بیارن برات سورپرایزت کنن

من  بادمجون  بیشتر  از  پیتزا  دوست  دارم 

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
2728
وای😂😂😂خدایا من قسمتم نشد این جاها برم چون دانشگاه نرفتم ولی خیلی دوست داشتم😍

خب من سال اول با دخترا بودم 

سال دوم تا آخر ترم 7 با همسرم تو خوابگاه بودیم

کلی غذا اختراع کردیم

گاهی دلم برای اون روزهای خوش بی امکاناتی تنگ میشه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
😁 رشتتون چیه؟

پزشکی😂😂😂😂وای خیلی داستان داره این خونه نگم بررررااااات هم خونه ایم عرب عراقیه پوووولدار سندرم خرید مواد غذایی داره ببین از یخچال عروس پر تره همه چی داره میپوووووسه اینجا😂😂😂

وای هم خونه ایم همش ب ظرفاش اشغال خشک میشه دائم خوابه خدا نصیب نکنه😑

اونهم توی تاپیک دیگه داره از تو بد میگه

میگه چرکولکه و چشم دیدنمو نداره و برای شکمش همش بوی غذا راه میندازه بیدارم‌میکنه و هر چی میپزه بوی بد میده

تمام اینها خاطره ست فقط ادم‌سالها بعد میفهمه و قدر اون آدمها رو میدونه. منکه دلم تنگ شد برای اون روزها

گوجه هم بهش اضاف کن با لیمو و نون سنگک و سبزی 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
موهیتا جان منو از خونه بیرون کردن امدم هم خونه ای گرفتم منو میشناسسیییییی که؟

آره عزیزم معلومه که میشناسمت  

شوخی میکنی درمورد بیرون کردنت از خونه دیگه؟ نامزدت  کجاست راستی؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706