2733
2734

مامانا تاپیک آخرم مفید. 😁🤗

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

بادمجون رو باید حسابی سوزند و چزوند و خورد

عاشقشمممممم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂این گازت باعث ب وجود اومدن ویروسای ناشناخته نشه باز کل جهانو ب هم بریزه😂

تازه پاک شده اشه😑وای هم خونه ایم سه هفته اس رخت چرکاشو نشسته ظرفاشم من میشورم بس نمیشوره 😑😑😑

🤣🤣🤣🤣🤣

ما هم توی خوابگاه هر چی دستمون میومد سرخ می کردیم 

کلا یک ماهیتابه و روغن شیشه نمک و یک قاشق چوبی و ادویه اینا ضروریات بود

موز هم سرخ می کردیم

بعد روش بستنی میریختیم

به عنوان دسر و عصرونه🤣یادش بخیر 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2731
🤣🤣🤣🤣🤣 ما هم توی خوابگاه هر چی دستمون میومد سرخ می کردیم  کلا یک ماهیتابه و روغن شیشه نمک ...

وای😂😂😂خدایا من قسمتم نشد این جاها برم چون دانشگاه نرفتم ولی خیلی دوست داشتم😍

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
2738

هعییییی یاد اون موقع ها بخیر که نصفه شب وقتی گشنمون می شد می رفتیم به سلف خوابگاه دستبرد می زدیم...🥺🥺🥺🥺🥺

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706