2726

بابام و مامانم نیومدند هر کدوم به یه دلیل بابام رفته جایی کار داره مامانم حوصله نداشت بیاد.

با فامیلامون اومدیم ناهار بخوریم بیرون .

دارم نگاه به شوهر خالم و داییم و کلا زن های دیگه میکنم همش فک میزنن و میخندند .

اما ما چی؟؟ بابام  همیشه ساااکت هیچی نمیگه اصلا روحیه نداره اصلا خنده های از ته دل نداره اما مردهای فامیل همش حرف میزنند و هرهر میخندند.همه شاااد خوشحال تو زندگیشون مشکل هست اما نه مثله ما عزادار خواهرم هستیم  پنج ساله فوت کرده اونم با هزارتا غصه و سختی اما اینا شاد و شنگول .

خدا بیشتر بهشون بده و دلشون خوش باشه اما یاد مامان بابام حالمو بد میکنه.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

من بهشون حق میدم

ولی کروناست والا ما نه ماهه نه عمو دیدیم نه خاله نه دایی هیچ مهمونی نرفتیم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی تو اوج کرونا ازین کارا می کنین؟

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2706