2737
2734

فیلمای خوب سینمای  کره ...

Parasite

Memories of murder

Burning

Forgotten

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیندرلا و چهار شوالیه

عشق ی کتابچه راهنماست 

لویی پادشاه خرید

شریک مشکوک 

عشق جادوگر 

عالین 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
چیو‌ دیدی ؟

عاشقان ماه .جادوگر خوب دانشمند شبگرد وارثان تو فوق العاده ایی بکش خلاصم کن ملکه کی تا نصفه محکوم به دوست داشتن تو عشقم از ستاره ها اومده افسانه دریا ی ابی ابیس گابلین 

وارثان 

شکارچی شهر  

روباه نه دم

تولدی دوباره 

عشق بی پروا 

حالا با عشق تمیز کن 

گابلین 

هیلر یا شفا دهنده 

کی دو 

به ارامی ذوبم کن

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2738
عشق یه کتبچه رانماس چجوریه 

عشقولانه😁☝🏻

مخصوصا قسمت 14

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
من نگاه میکنم هتل دلونا رو ببین😍

چ ژانریع

عاشقان ماه .جادوگر خوب دانشمند شبگرد وارثان تو فوق العاده ایی بکش خلاصم کن ملکه کی تا نصفه محکوم به ...

خب تقریبا تو سبک منی پسران برتر از گل شکارچی شهر سرنوشت نسل خورشید واگوباند  سقوط بر روی تو  هیلر افسانه نوکدو اینا عالین 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2706