2737
2734

خاله ام معدش و اینا خیلییییی درد میکرد چپ میرفت راست میومد میگف کرونای گوارشی😐😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

من دلدارد دارم بدون اسهال 

کمیم تهوع دارم 

البته قرص هورمونیم میخورم ک قبلا هم باهاش تهوع گرفتم

ممکنه کرونا باشه؟

دفعم تکررش زیاد شده معذرت میخوام اما کامل تخلیه نمیشه همش میرم سرویس یکم دفع دارم میام بیرون باز یکم بعدش دسشوییم میاد اما معذرت میخوام اسهالی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی حس بدی دارم دیشب دور همی بودم نگران بقیم همش😭😭😭😭

بخار اب رو تنفس کن همشون کشته میشن انشالله

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
از علائم گوارشی من فقط دو سه روز با عرض معذرت اسهال داشتم ک اونم خیلی آزار دهنده نبود

علائم دیگم داشتی باهاش کلا 

یا فقط اسهال داشتی

من هیچ علائم دیگ ندارم 

نه تب نه سرفه هیچیی

اره عسلم خوبه انشالا بلادوره

ممنون عزیزم دعا کن هر چی بود فقط کرونا نباشه که اگ کسی ازم گرفت من دققق میکنم 😭😭😭 حتی ذره ایی بفکر خودم نیستم

منه خاکبرسر الان ۹ ماهه هیچ جا نرفتم دورهمی بعد عمری دیشب رفتیم حالا همش میگم کرونا نباشه بقیه رو درگیر کنم 😭😭😭

شما خفیف گرفتی تستت مثبت شد؟  تبو لرز.  سردرد زیاد. بویایی و چشایی. بدن درد

نه من اصا نمیدونم کروناس یا نه 

من قرص سیپروترون میخورم ک تو علائمش نوشته تهوع و دلدرد و منم قبلا ک از این خانواده خوردم همیشه تهوع داشتم با قرص کنترلش کردم

حالا چن روز پیش یهو تهوع گرفتم ۱بار معذرت میخوام بالا آوردم بعد اون همش دمیترون میخوردم تهوع داشتم اما کم بود 

اما امروز دمیترونم خوردم اما بازم تهوع داشتم و دلدرد 

البته دیشبم نخوردم قرصمو گفتم بیرونم اذیت نشم برا همین  نگرانم میگم کرونا نباشه 

البته اینم بگم ک من دیشب کلا ۱ ساعت خوابیدم اونم انقددد بد خوابیده بودم همش خواب چرت دیدم دیگ بعدش بیدارم 

ممکنه تهوعم بخاطر بیخوابیم باشه؟

2706