2726
اره میشه مهم نیس عسل  فقط خوش مزه میکنه  من‌عین چایی هم میخوردم

عزیزم زیره سیاه و وقتی جوشوندم فقط آبش و بخورم با خود زیره رو هم بخورم 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند کیلو چاق شدین؟

من دو سه ماه پیش از عشقم جدا شدم... خیلی دوسش داشتم... از ۵۸ کیلو رسیدم ب ۵۰.. خیلی غصشو خوردم.. واقعا دیدم بد شده ظاهر و اندامم.. دوباره شروع کردم ب خوردن... الان از ۵۰ رسیدم ب ۶۰ تو دو ماه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
من دو سه ماه پیش از عشقم جدا شدم... خیلی دوسش داشتم... از ۵۸ کیلو رسیدم ب ۵۰.. خیلی غصشو خوردم.. واق ...

متاسفم عزیزم 😔

چقدر خوب تو ۲ ماه ده کیلو اضافه کردین مگه چجوری بود رژیمتون؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
متاسفم عزیزم 😔 چقدر خوب تو ۲ ماه ده کیلو اضافه کردین مگه چجوری بود رژیمتون؟

اصلا رژیم نبود ک عزیزم... هر چی دستم میومد میخوردم.. هر چی...

همش ماکارونی برنج کباب تخم مرغ سیب زمینی.. نوشابه.. موز.. آجیل.. صبونه کره عسل.. با ی تافتون کامل.. گردو پنیر با چای شیرین یا شیر کاکائو... خرما.. چیپس پفک.. میان وعده ها کیک و ابمیوه .. یا بیسکویت.. شیر خرما.. شیر عسل... عدس میپختم میخوردم خالی..  گاهی هات چاکلت درست میکردم میخوردم.. 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
متاسفم عزیزم 😔 چقدر خوب تو ۲ ماه ده کیلو اضافه کردین مگه چجوری بود رژیمتون؟

خلاصه خیلی خوردم .. خیلی... مثلا ساعت ۷ سنگگ میخوردم با پنیر و گردو و سبزی.. ساعت ۱۰ شام میخوردم.. میوه هم ک خیلی 😂😂

خب پس حسابی تلاش کردین😁 عالیه👌

اره والا کم نذاشتم تو این دو ماه سایز شلوارم از ۲۸ رسیده ب ۳۲ 😂 فقط ب رون و باس ن اضافه کردم.. من دوس داشتم یکم سینه و بازوهام بزرگ شه ولی نشد 😑

اره والا کم نذاشتم تو این دو ماه سایز شلوارم از ۲۸ رسیده ب ۳۲ 😂 فقط ب رون و باس ن اضافه کردم.. من د ...

👏👏👏👏نه خوبه 

فرم هیکلتون اینه  قشنگ

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       

یه سوال انحرافی، بامترکه دور سینه رواندازه میگیریم،همون سایز سوتین هستش؟ 

یا راهی خواهم ساخت یاساخی راهم آخ😐✌️۹9/9/۹(این تاریخ بهترین اتفاق زندگیم میوفته من ایمان دارم)                      گرطبیبانه بیایی برسربالینم،به دوعالم ندهم لذت بیماری را💞.       بالاخره من هم روزی خواهم رفت و کلید خانه را زیر هیچ گلدانی نخواهم گذاشت 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️
2706