2733
2734
دور کمرتون چنده؟

راستش نمیدونم 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همون دگ‌ ماشالله

مرسی گلم ❤❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خب همه جا رو آب میکنه؟ من ب اس ن و سینه اینام کوچیکه فقط شکم دارم باشگاه هم رفتم همه جام آب شد شکمم ...

ن همه جارو نمیکنه بیشتر شکم با پهلو 

من اون نوقع ک میخوردم سبز هم‌میخوردم اسکلت شدم 

ولی شما فقط سیاه بخور

2738
نظره واقعی بگید 

یکم جا داری چاق شی عزیزم ولی همینجوریشم خیلی خوبی

عزیزم وزن هم کم کردی یا فقط سایز؟ من فقط میخام شکمم بره 

وزنم کم کردم

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706