1920
1924

نمی‌دونم 

تپلی هستم و راضیم 

از کمر باریک خوشم نمیاد 😅😅😅

به سوالات شما در باره نحوه رانندگی پاسخ خواهم داد ⁦❤️⁩قدم 163⁦☺️⁩😍وزنم 70کیلو ،یه تپلوی خشگل و تو دل برو هستم 😍😍😍هرزنی باید تحصیلات و استقلال مالی داشته باشد 😍😍⁦فقر از بی عقلی نشات میگیرد در اکثر مواقع ،بی عقل نباشیم ⁦❤️⁩مسلط به زبان انگلیسی⁦❤️⁩.

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
1911
1826

66از بالای نافم گرفتم نمیدونم درسته یا ن

⭐مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن
1918