2726
عنوان

مامانم نمیزاره موهای پشت لبمو بردارم😢کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 20554 بازدید | 235 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هیچوقت منو نمیزنه ولی میدونم تا یک هفته سر سنگینه

بهتر برو بزن .بدم میاد از این فکرا 😑😑فکر میکنن دوتا تار مو برداری زن شدی

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
اره بابا الان این کارو نکنی بد میدونن .اینا جزو فرهنگ شده دیگه .تمیزیه  خونتون شهرستانه؟

نه بابا تهرانیم. اخه مامانم میگه اگه سیبیلاتو بزنی ضایه ست بعد باید کل صورتتو بزنی که من نمیذارم😒

از سیبیلهات ی عکس می دی

😂😅

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

مامان منم خیلی مقاومت کرد

منم رفتم حموم زدم

اومدم بیرون گفت سیبیلات کو گفتم کرم مو بر بهش خورد  

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
نه بابا تهرانیم. اخه مامانم میگه اگه سیبیلاتو بزنی ضایه ست بعد باید کل صورتتو بزنی که من نمیذارم😒

نه بابا 😑موهای صورتت سیاهه؟

2706