2410
2553

سلام

من یه دختر ۱۵ سالم که فوق العاده پشمالوام...ینی اصن سیبیلام اولین چیزیه که وقتی یک نفر منو میبینه توجهش بهش جلب میشه..

همه دوستام و هم کلاسی هام برداشتن سیبیلاشونو مامان من نمیزاره

چرا اخهههه؟؟؟ بهش که میگم میگه ارههه دیگه چی؟

من دلم نمیخواد با این برم دبیرستان 

اونجا یه محیط جدیده با آدمای جدید که اولین ذهنیتشون درمورد من از روی ظاهرم ایجاد میشه و من نمیخوام تا اخر دبیرستان تنها باشم و تحقیر شم.

چجوری بهش بگم که راضی شه؟

بدبختی بعدیم اینه که نمیتونم حرف بزنم باهاش اصن تا میام درمورد این موضوع ها صحبت کنم نمیدونم چرا گریم میگیره😐😑نمیدونم چرا ولی خی توقع داشتم خودش میومد بهم میگفت الان دیگه وقتشه سیبیلاتو بزنی ولی اصن نگفته....

درمورد موهای زائد بدنم وقتی رفته بودیم لوازم آرایشی بهداشتی خودش کرم موبر برام گرفت گفت میتونم بزنم ولی نمیدونم چرا انقد رو صورت حساسه.

لطفا کمکم کنید که چجوری بهش بگم راضی شه بزنم.

ممنون🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید مامانت فقر فرهنگی داره .خودت برو حموم بزن .نهایت یه سیلی میزنه بهت که می ارزه 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2720
2714
اره ولی ممکنه باز بشه بعدشم اصن بخاطر مدرسه نباشه تو فامیل همه دخترا برداشتن همش مسخرم میکنن

اره بابا الان این کارو نکنی بد میدونن .اینا جزو فرهنگ شده دیگه .تمیزیه 

خونتون شهرستانه؟

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706