2733
2734

https://basalam.com/user/AMZ4M/invite

این کد منه من الان خودم ب سفارش یکی از نی نی سایتی ها رفتم خرید کردم عالیه از طریق کد من برین بهتون15هزار تومن تخفیف میده

واسه محصول خوبش اینقد تاپیک میزنی و هیچ سودیم واست نداره..ما کاملا متوجه شدیم😉😉

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واسه محصول خوبش اینقد تاپیک میزنی و هیچ سودیم واست نداره..ما کاملا متوجه شدیم😉😉

چرا مگه میشه سود نداشته باشه هر خریدی ک انجام بشه ب من اعتبار میده شمام میتونی بری ثبت نام کنی از طریق لینکت ب بقیه معرفی کنی بهت اعتبار بده

یکم طبیعی تر تبلیغ کنید حداقل 😂

خب تبلیغه دیگهههه ولی از خق نگذریم محصولاتش خوبه شمام ثبت نام کن لینک بگیر و برو اشتراک بذار اعتبار بگیر خیلی خوبه امتحانش ضرر نداره ک

خب تبلیغه دیگهههه ولی از خق نگذریم محصولاتش خوبه شمام ثبت نام کن لینک بگیر و برو اشتراک بذار اعتبار ...

میشه بگی چجوری لینک و میزاری؟ و اینکه اگ اعتبار بگیریم میشه از همون اعتبارا خرید کرد دیگ پول نداد؟

2738
میشه بگی چجوری لینک و میزاری؟ و اینکه اگ اعتبار بگیریم میشه از همون اعتبارا خرید کرد دیگ پول نداد؟

نگاه شما ثبت نام کن خودش بهت لینک میده وهمونو ب اشتراک بذار بعد هرکسی خرید کنه با لینک شما وارد شده باشه بیست هزار اعتبار میگیری هرچی بیشتر بهتر دیگه شما میتونی از خرید اعتبار بقیه خرید کنی

نگاه شما ثبت نام کن خودش بهت لینک میده وهمونو ب اشتراک بذار بعد هرکسی خرید کنه با لینک شما وارد شده ...

خب چجور ثبت نام کنم ؟چرا محصولاتش نمیاد ک چیا دارن رفتم توش؟و اینکه نوشته ۷۰ تومن‌باید خرید کنید نمیشه با اعتبارها خرید کرد؟

خب چجور ثبت نام کنم ؟چرا محصولاتش نمیاد ک چیا دارن رفتم توش؟و اینکه نوشته ۷۰ تومن‌باید خرید کنید نمی ...

چرا میشه اون گفته 79تومن خرید کن 70هزار تومن تخفیف بگیر بزن رو گزینه ثبت نام و وارد شو اونا ک نوشته دور زدن در غرفه اونو بزن گزینه هاش بالا میاد دسته بندی ان