2726

تاپیکای قبلت در مورد جادو و طلسمه اگه نظر میخوای میگم ک طرفش نرو بعد ۴۰ روز از بین میره اثرش دوباره باید بری هی جادو بگیری ، چرا میخوای یکیو اینجور کنارت نگه داری؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
تاپیکای قبلت در مورد جادو و طلسمه اگه نظر میخوای میگم ک طرفش نرو بعد ۴۰ روز از بین میره اثرش دوباره ...

هزلر بار گفتم نصیحت نمیخام . فقط بهش برسم حتی شده دوسال قرار باشه زنده باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هزلر بار گفتم نصیحت نمیخام . فقط بهش برسم حتی شده دوسال قرار باشه زنده باشم 

نصیحتت نکردم نظرمو گفتم ، پس وقتی تصمیمتو گرفتی تاپیک نزن چیو میخوای بشنوی ک تاییدت کنن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧