2726

از عید شهرستان بودن خونشون با ما تو یه کوچس

حالا دیگه وقتی میاد تهران خونه خودش نمیره کلا میمونه اینجا

یه پسر مجرد هم داره که اون خونه خودش میمونه 

ماه پیش اومد ده روز موند 

دوباره الان اومده میگه من میرم دهات مریض میشم 

میخام بمونم اینجا

تو هر کاری ام دخالت میکنه

خیلی بی زبونم 

بی محلی ام اصلا روش جواب نمیده خیلی پوستش کلفته

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

صبح زنگ میزنه به پسره مجردش که پسرم بیا اینجا صبونه بخور

یا میگه توام بیا اینجا بمون چرا میری خونه 

به شوهرمم میگم اهمیتی نمیده 

پدرشوهرم زنگ زده بیا میگه من مریضم پسرام نمیزارن بیام میگن باید بمونی اینجا 

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

صبح زنگ میزنه به پسره مجردش که پسرم بیا اینجا صبونه بخور یا میگه توام بیا اینجا بمون چرا میری خونه& ...

وای خدا صبرت بده

2728
واییی چجوری تحمل میکنی من باشم سکته میکنم،اگه شوهرت باهات همکاری نکنه به عیچ عنوان نمیتونی کاری کنی

میخام سه شنبه برم لیزر بخیه هی به شوهرم میگم ببر مامانتو من اونموقع راحت نیستم 

اگه نبره میخام خودم بهش بگم که بره اگه نرفتم میرم خونه بابام میمونم 

خانوادم شهرستانن

ینی چی

باهاش برخورد کن

داره ازت سو استفاده میکنه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ینی چی باهاش برخورد کن داره ازت سو استفاده میکنه

خیییلی کم هم نه 

من گفتم اینسری میرم خونه ی خودش غذامیزارم مجبور بشه بره خونه ی خودش 

حالا ۴ صب زنگ خونمونو زدن 

فکرشو بکن ۴ صب نرفته بود خونه ی خودش اومده زنگ مارو میزنه

به شوهرت بگو... من ک اوه کسی خونم باشه با شوهرم راحت نیستم... حالا فرض کن ده روز راحت نباشم هفته او ...

نمیدوتم چیکار کنم 

میخام قهر کنم برم بخدا 

خواهش میکنم یه راهکار نشونم بدیدد

شوهرتو بذار کنارخودت جوابشو بگو بگو وقتی خونت اینجاست چرا نمیری خونت  من راجت نیستم یکمم به حریم ما احترام بذار بگودور بودی قدمت رو چشم ولی چه منطقیه وقتی خونت اینجاست میمونی خونه من،درسته ازت ناراحت میشه  ولی دیگه جونت راحت میشه،بی زبون نباش

فقط می تونم بگم خدا صبرت بده ، من بی محلی می کنم گاهی جواب میده گاهی هم نه ..... ولی خدا نکنه بگن داریم میایم خونه تون  عزا میگیرم، یکسره خودشونو می چسبونن شوهرم،مادرشوهرم ی بار گفت تو برو حموم گرم بشه که من رفتم سرما نخورم، همه چی خونم که چی کجاس و میدونن، ینی خوبه ما دوریم ، ولی هر سال ۴ الی ۵ بار اینطوری من عذاب میکشم

شوهرتو بذار کنارخودت جوابشو بگو بگو وقتی خونت اینجاست چرا نمیری خونت  من راجت نیستم یکمم به حری ...

تا فردا صبر میکنم اگه نرفت خودم میگم بهش 

هرچه بادا باد

هی خودشو میزنه به مریضی میگه پسرم اگه من برم دهات مریض میشم من بمونم اینجا

2706