2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی۱۰برابر شده دیگه تنهاچیزی ک همون قیمت قبله سفارش نقاشیه بعدخودمون مدادایی که میخریدیم۱۵ تومن ا ...

بعدا بهش فکر میکنم چون الان خونه نیس و یه شهر دیگس جایی واسه نگهداریش نداره

2728
اره من کادو گرفته بودم نمیدونست چیه میگفت اگر ساعت فیک گرفتی ببر پس بده 😂

وای خدا چقدرررر دیگه رک بوده 😅😅😅😅

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2738
نه  اتفاقا خوشم میاد رک هست تو رودرواسی نمیمونه اصلا  بیچاره بعد کادو خودش واسه دوتامون س ...

امیدوارم همیشه از رک بودنش خوشحال باشی. البته من کلی گفتم پسرا روشون زیاد شده کلا 

اشکال نداره گلم جونتون سلامت ولی ا من بتونصحیت برای دوس پسرزیادخرج نکن😅

نکردم تاحالا زورمم میاد اینو بخرم ولی قضیه‌مون جدیه دوبار اومده خاستگاری 

دوسم داره پس ارزش یه چیز کوچیکو داره😁

2706