2733
2734

با مادرش اینا تو یه خونه اییم مادرش کل کاراخونه رو بهم سپرده سرهمچی هم ایراد میگیره و دستور میده حق رفتن ب خونه پدرمم ندارم دعوا راه انداخت منم فرار کردم شوهرم گفت یا بمون تو اتاق یا برو خونه اقات ولی بدون بی معرفتی ک نمی مونی باهام کاارامو بکنی حالا هم دو هفتس منو اینجاگذاشته ب همه میگه دنبال خونم خو لامصب خونه رو فقط برا خودت میخوای خو زنگی چیزی بزن جوابمو بده چی تو گوش ات خوندن که منو فراموش کردی ادم زنشو فراموش میکنه حتی کاری نکردم ب مادرش بی احترامی نکردم فقط دیگه صبرم تموم شده هروقت گفتم خونه جدا بگیر زیر بار نمیرفت دیگه خستم از همشون  خو اگه منو نمیخوای بیا تکلیفمو روشن کن چه خبرته این همه بی محلی بعد به همه ملت میگه زنم درکم نکرد رفت

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دردمو ب کی بگم امامی نمونده ک دخیل نبستم حتی ب اقا امام رضا زنگ زدم دردل کردم خسته شدم از بس قران و دعا و نذر کردم و هیچی ب هیچی یعنی خداهم منو نمیخواد

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
توهم بی محلی کن

نمیتونم بیخیال باشم و مث خودش مث ی بچه سه ساله قهر کنم من این اداها رو قبول ندارم

رابطه ای که ۲۴ساعت از هم خبر نداشته باشن تهش جداییه خیلی عذرمیخوام

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2738
رابطه ای که ۲۴ساعت از هم خبر نداشته باشن تهش جداییه خیلی عذرمیخوام

اتفاقا دارم بهش فک میکنم قبلا ک کنارش بودم اگه نمیرفتم طرفش بعدهربار قهر چ تقصیرکارباشه چ نباشه عمرا بیاد خیلی کم پیش میاد آشتیم بده فوق العاده عصبی و حرف حرف خودشه

اتفاقا دارم بهش فک میکنم قبلا ک کنارش بودم اگه نمیرفتم طرفش بعدهربار قهر چ تقصیرکارباشه چ نباشه عمرا ...

چی بگم ان شاءالله سر عقل بیاد

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.