2726
عنوان

ناهار بسیار خوشمزه و جدید من

509 بازدید | 21 پست

نمیدونم اسم غذای برشتوک را شنیدید یا نه

این غذا گرمه و ما اصفهانیا برای تازه عروسا میپزیم میبریم

خودمم اقدامم برا حاملگی هفته ای یک بار میپزم چون گرمه داروی تنبلی تخمدانه

دستور:

خرما خارک. را چرخ کنید تا نرم بشه(((اگ نمیدونید چجور خرمایی هستش توی نت سرچ کنید *)))ولی به راحتی گیر میاد 

الان هم فصلشه همه جا هست

وقتی خرما را چرخ کردید با کره ی زیاد  بگزارید با شعله ی کم بپزه  بعدش هم گردو و بادام را چرخ میکنید و بهش اضافه میکنید

بعدش هم مقداری دارچین و پودر نارگیل و مقداری پودر نبات   برای ششیرین شدنش و خوشمزه شدنش

واقعا خوشمزس این غذا و بسیااار مقوی

من خودم خیلی طعم غذا برام مهمه بچه ها

سوالی بود بپرسید 😍

خدایا شکرت که منم مامان شدم😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احساس کردم اگه بخورم قند و چربیم در حد انفجار بالا بره به خاطر دیابت نمیتونم این جور غذا هارو بخورم😭😭😭جا منم بخور بخور نوش جووونت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

چ قدر گرم و سنگینِ این غذا

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

واییییییییییی من عاشق اینجور چیزام  😫 الانم خرما ارده دارم ولی به پای ما تو نمیرسه گریییییییه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
ما ی همچین چیزی درست میکنیم خرمای و گردوی چرخ شده رو تو کره سرخ میکنیم اسمشم قیساوه است

چرخ نکنیم نمیشه

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

من که از اصفهانیا چیزی ندیدم. فردای روز عروسی ام با اینکه توو شهرشون غریبم بودم، کوفتم نیاوردن، چه برسه به این چیزا.

الانم الهی شکر دارم جدا میشم.

به شما برنخوره دوست عزیز. 

تا تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاقات زندگیم افتادن. ❤
2706