2410
2553
عنوان

ممکنه طلسم باشه

89 بازدید | 11 پست

نمیدونم این حجم از تنفر نشبت به مامان بابام از کجا میاد هر چند اخلاق بد و مزخرفی دارن 

اما قیافه هاشون برام مثل انسان نیس مثل ح‌‌‌...یوان هست ببخشید ولی واقعا تحمل زندگی اینجا رو ندارم حتی سر سفره هم باهاشون نمیتونم بشینم وقتی نیستن قلبم ارومه نفسم ازاده ولی وقتی هستن ارزوی مرگ میکنم مخصوصا روزهای تعطیل مثل الان ک هر دو تاشون خونن تو اتاق میمونم ک رو در رو نشم اصلا تحمل دوتاشون رو ندارم یکی شون رو میشه تحمل کرد 

نمیدونم این حجم از تنفر از کجا میاد چون تا نوقعی ک راهنمایی بودم اینحوری نبودم یکهو ابنجوری شدیم

اینم بگم اون ها هم ازمن متنفرن از همدیگه هم متنفرن رو در رو میگن به هم 

میرم خونه ی مردم دوس دارم ساعت ها بشینم هیچ وقت نرم خونه ی خودمون چند روز رفتم خونه ی خالم تو عرودگاه برگشتنی کلی گریه کردم

واقعا زندگی اینجا برام سخته

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
طلسم وجود نداره کینه هست منم اینطوری بودم بای فور اور کردم باهاشون

چه جوری کات کنم مجردم رو در رو باهاشونم همیشه

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
واا چ بد ... ن طلسم‌چی خب بدی دیدی ک بدت اومده 

اره زندگیمو کلا خراب کردن نمیدونم چیکار کنم راحت شم از دستشون خواستگارم ندارم برم

2714
بودی تو تاپیک سحر و جادو؟؟؟ ی دختره شماره ی ملاهه رو گرفت واس سرکتاب؟ تبارن چیشد زنگ زد بهش چی گف

من اون شب تعلیق شدم نفهمیدم اون چی شد 

70بار ایه 33و35الرحمن بخون فوت کن تو اب هر بار که ایه رو میخونی .از اب بخورین برای ابطال سحر خوبه .امتحان کردم

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...