2733
2739
عنوان

بچها ظرفای شیر خشکو چیکار کنم؟؟؟

119 بازدید | 13 پست

ی عالمه ظرف شیرخشک دارم ی عالمه دبه ماست اینا دارم میشه فروخت؟؟چند میخرن؟؟؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

من ظرف شیر خشکامو دادم بابام کرده زیر سیرگاری تو بالکن😕

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو کوچمون یکی رد شد با بلندگو دنبال همین ضایعات بود.

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
الان تو کوچمون یکی رد شد با بلندگو دنبال همین ضایعات بود.

اخه اونا کیلویی برمیدارن ارزون میخرن 😂😂

2738
یکیشونم جا سوزنی کردم ،نخ سوزن هارو گذاشتم توش

برا من خیلی زیاده یساله شیر خشک میدم ب بچم همشون جم کردم😃😃

برا من خیلی زیاده یساله شیر خشک میدم ب بچم همشون جم کردم😃😃

پس میتونی بفروشی فقط چن تا شومیتونی گلدون کنی بزاری‌حیاط،بالکن خیلی خوشگل میشن،بعد تو نت سرچ کن ببین چه استفاده هایی میشه کردازشون خوب میشه آدم یه هنر ازخودش خلق کنه بنظرم😍😍

پس میتونی بفروشی فقط چن تا شومیتونی گلدون کنی بزاری‌حیاط،بالکن خیلی خوشگل میشن،بعد تو نت سرچ کن ببین ...

ممنون