2733
2734

من خودم رشتم تجربیه و  رشته های تجربی دوست دارم و به هنرم علاقه دارم اما الان که فکر میکنم میبینم چقدر در تاریخ دوران گذشته به هنر اهمیت میدادن اما الان بیشتر به دکتری و مریضی واینا!

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا به نظرت ما کشور متمدنی هستیم؟😂😂😂😂

قبلا بودیم تاریخ هنر ایران رو بخون دهنت از تعجب باز میمونه فکر کن ۸ هزار سال قبل از میلاد مسیح یههههههههه کارایی کردن ایرانیا که هرجور فکرش کنی باورش سخته

...
2738

لیست کتاب هایی که ایرانی ها می خونند:

راز

دختری که رهایش کردی

ملت عشق

خودت باش دختر

شرمنده نباش دختر

من پیش از تو

من پس از تو

لطفا گوسفند نباشید

بیشعوری

چهاراثرفلوانس

کیمیاگر هم قریما بود

چرا مانقدر به زردها علاقه داریم؟

تو هنرمند باش 

کار هست 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
تو هنرمند باش  کار هست

عقاید شما خیلی برای من عجیبه ! یه تاپیکم درمورد جهان سوم زدم که شما نظرات عجیبی گذاشتید ولی متاسفانه تاپیک ترکید!

وقای شما صحبت میکنید احساس میکنم تو کانادا زندگی میکنم به نظرم اصلا ایران زندگی نمیکنید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
لیست کتاب هایی که ایرانی ها می خونند: راز دختری که رهایش کردی ملت عشق خودت باش دختر شرمنده نباش ...

انقدر از ملت عشق گفتن که مشتاق شدم بخونمش

ولی ذره ای توجهم رو جلب نکرد،تازه به نظرم خیلی هم داستان سخیفی رو کنار مولانا تعریف کرده بود

بعد رفتم از نویسنده خوندم ،،،تازه فهمیدم نویسنده ش هم ذره ای بین حتی همون ترک ها محبوب نیست و کتاب فقط تو ایران مطرح شده هست

عقاید شما خیلی برای من عجیبه ! یه تاپیکم درمورد جهان سوم زدم که شما نظرات عجیبی گذاشتید ولی متاسفانه ...

وقتی مخالف باشم، هیچوقت گزارش نمیزنم

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706