2733
2734

لطفا راهنمایی کنید 😊🌹❤

کدوم بهتره و کاراشون چطوره 

دکتر گیلدا گیوه چی ؟؟؟؟؟

دکتر حمیدرضا حسنانی ؟؟

دکتر کاظم زرگری ؟؟

دکتر شهریار یحیوی ؟؟

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتونی بیشتر هزینه کنی یه دکتر خوب بهت بگم؟ هزینه عملش ۲۸ تومنه

دیگه مجبورم عزیزم بینیم شکسته البته خیلی معلوم نیست ولی تو تنفس مشکل دارم 

کیه دکترش ؟

2731
دیگه مجبورم عزیزم بینیم شکسته البته خیلی معلوم نیست ولی تو تنفس مشکل دارم  کیه دکترش ؟

بنظرم اینارو بیخیال اگه طبیعی میخوای برو شمشادی ...

یا فرزین سرکارات ...

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
دیگه مجبورم عزیزم بینیم شکسته البته خیلی معلوم نیست ولی تو تنفس مشکل دارم  کیه دکترش ؟

خشایار احمدی 

هم خیلی قشنگ عمل میکنه هم مشکل تنفسی اصلا پیش نمیاد ولی پولشم زیاده دیگه😣 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
بنظرم اینارو بیخیال اگه طبیعی میخوای برو شمشادی ... یا فرزین سرکارات ...

نمیخوام زیاد معلوم باشه ولی خیلیم طبیعی نباشه آخه دیدم یه سریا طبیعی عمل کردن انگار عمل نکردن اصلا هیچ فرقی نداشته میخوام حالا که هزینه میکنم یه تغییری کنم 

سرکارات چند سال پیش یکی تو اینستا گف کج شده دماغش میترسم برم پیشش

خشایار احمدی  هم خیلی قشنگ عمل میکنه هم مشکل تنفسی اصلا پیش نمیاد ولی پولشم زیاده دیگه😣

مطمعنی خوبه ؟؟

دیدی کسی پیشش عمل کنه ؟؟

2738
مطمعنی خوبه ؟؟ دیدی کسی پیشش عمل کنه ؟؟

اره عزیزم دیدم که دارم میگم خوبه

بنظرم خیلی قشنگ‌ عمل میکنه ولی خودت باید تحقیق کنی باز

خشایار احمدی  هم خیلی قشنگ عمل میکنه هم مشکل تنفسی اصلا پیش نمیاد ولی پولشم زیاده دیگه😣

وااای الان زدم تو نی نی سایت تایپیکای یه سریارو دیدم میگن خراب کرده دماغاشونو که 😭😭😭

نمیخوام زیاد معلوم باشه ولی خیلیم طبیعی نباشه آخه دیدم یه سریا طبیعی عمل کردن انگار عمل نکردن اصلا ه ...

خب حالا یکی اونجوری گفته بودددد ...خب هیچ دکتری نیس ک همه عملاش صد درصد بی نقص و عیب باشه مطمعن باش بهترین دکترم پیدا کنی ی نفر پیدا میشه ناراضی باشه یا کامنت منفی بذاره یا هرچی ...من ک پیش شمشادی عمل کردم هم طبیعیه هم کلی تغییر کردم ...بینی نیوشا ضیغمی هم ک خیلی خوب بود پیش سرکارات عمل کرده 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
نمیخوام زیاد معلوم باشه ولی خیلیم طبیعی نباشه آخه دیدم یه سریا طبیعی عمل کردن انگار عمل نکردن اصلا ه ...

یحیوی ک خودت گفته بودی افتضضاااااحه من رفتم مطبش از نزدیک دیدم خییلی مصنوعی و حال بهم زن عمل می‌کنه ..یکی از دوستام پیشش عمل کرد زشتتر شد ...بنظرم بیشتر تحقیق کن راجبشون

خب حالا یکی اونجوری گفته بودددد ...خب هیچ دکتری نیس ک همه عملاش صد درصد بی نقص و عیب باشه مطمعن باش ...

بله درست میگی ، شمشادی چطوره ؟؟؟؟

از دماغ نیوشا خیلی خوشم نمیاد تازگیام که دوباره عمل کرده ، سرکارات دماغ شیلا خداداد که زنشه رو هم عمل کرده از مدلش خوشم نمیاد

وااای الان زدم تو نی نی سایت تایپیکای یه سریارو دیدم میگن خراب کرده دماغاشونو که 😭😭😭

باید تحقیق کنی دیگه . دوسته مامانم پیشش عمل کرده البته اون پولدار هست ۲۸ تومن داده  بینیش یجوری بود هیچ دکتری قبولش نمیکرد از این گوشتی پوست ضخیما و خیلی نامتقارن پیش این عمل کرد عروسک شده از لولو به هلو تبدیل شد بعد چون برای برداشتن تامپون با مامانم رفته بودن مطب مامانم مریضاشو دیده بود میگفت فاطیما یکی از یکی خوشگلتر عمل شده بودن. بر اساس اطلاعات خودم گفتم عزیزم وگرنه حتما خرابکاری هاشو من خبر نداشتم حودت باید تحقیق کنی 

باید تحقیق کنی دیگه . دوسته مامانم پیشش عمل کرده البته اون پولدار هست ۲۸ تومن داده  بینیش یجوری ...

اموندم چیکار کنم واقعا همشون کار خراب دارن حالا منم میترسم منم خراب بشه بینیم ، خیلی میترسم ، الان همه دکترا هزینه عملشون زیاد شده حسنانی رو پرسیدم میگن بیست و پنج به بالا 

2706