2733
2739

شوهرم اخلاق های عجیبی داره ک اکثرش از وقتیه ک بچه دار شدم فکر نمیکردم بچه بتونه باعث شه شوهرم ازم دور شه میدونم شوهر من بی ظرفیت بود با سن زیادش عین ی بچه رفتار میکنه دیگه من تو زندگیش حذف شدم همه راههارو رفتم با ملایمت گفتم با احساس گفتم با گریه گفتم با عصبانیت گفتم درست نشد ک نشد شوهر من حاضر نیس حتی ب ی کلمه از حرفام گوش کنه وقتی باهاش حرف میزنم فقط حواسش ب پسرمونه اهمیتی بهم نمیده منم حرفمو قطع میکنم و دلخور میشم حالا اگه چیزی نباشه ک باهاش بخواد حرفمو گوش نده اصلا جواب نمیده هر چیم میگم با توم میگه ک چی چی بگم عین خیالش نیس اصلا بهم محبت نمیکنه ب فکرم نیس سال ب سالم نمیگه لاقل ی کادوی ارزون براش بگیرم من هر ساله تولدشو میگرفتم کلیم خوشحال میشد ولی تو تولدم فقط باهام دعوا میکرد خودش شده بود ی ادمی ک مارو انداخت زیر ی عالمه قرض و بدبختی بارها دستشو گرفتم بدهیاشو بده و بدتر ک نداد بیشترم بدهکار شد همه چیو واسه خودش میخواد بهم خیانت کرده همش عصبیم میکنه هیچوق پشتم درنیومده باور کنید دیگه هیچ احساسی بهش ندارم منم چن روزیع مثله خودش شدم عادت کردم وقتی اون مریض میشد تا صبح خوابم نمیبرد و بالا سرش بودم همه کار میکردم و وقتی من مریض میشدم میگف اه ناله نکن خوابم میاد ب اولین زنی ک تو تل پیام میداد میگف زنمو طلاق میدم چندین بار احساسمو خورد کرده حالا دیگه دوستش ندارم مطمعن باشید اگه مسشد حتما ازش جدا میشدم بخدا

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

الان دقیقا مثه خودشم قشنگ خورد شدنشو میبینم ولی برام مهم نیس چون منم مهم نبود ب هر دری زدم تا خانواده گرم و صمیمی داشته باشم حتی مشاور ازش قطع امید کرد دیگه حرص نمیخورم بلکه واقعا ازش متنفرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه کاری کرده تاازچشمت بیفته ...حتما راضیش کن برید مشاوره...زندگی خیلی زیباست حیفه عمر آدمیه با بی مهری بگذره

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍

شوهر منم همینه ما تو عقدیم منم همه اینکارایی ک کردیو کردم ام یک هفته س دیگ اصن بهش کار ندارم سرد برخورد میکنم از عمد نمیکنم ها اینجوری شدم تو هم تو کوتاه مدت بهش بی محلی کن ولی نع زیاد سرتو با بچه ت گرم کن فک کن نیس خودش میاد سمتت 

نمیدونم چی بگم

فقط میتونم بگم خدا به دلت آرامش بده و به ایشون عقلانیت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

طلاق عاطفی گرفتین 

ولش کن درکت میکنم یک زمانی وقتی دخترم به دنبا اومد ماهم اینطور بودیم ولی من قلق شوهرم دستم بود اپیلاسیون میکردم آرایش میکردم لباس های خوب میپوشبدم و اصلا بهش محل سگ هم نمیدادم با خودم بودم مبخوردم میخندیدم و بک ۰ورایی با خودم و دخترم خوش میگزروندم

و تو دل خودم همیشه میگفتم یک روز میرم ولی به اون نمیگفتم 

به خدا توکل کن

طلاق عاطفی گرفتین  ولش کن درکت میکنم یک زمانی وقتی دخترم به دنبا اومد ماهم اینطور بودیم ولی من ...

خب منم همینم اینهمه ارایش غذهای جورواجور ظاهرمم ده طبقه بالاتر از اونه بخدا بازم ی بار نمیگه خوشگل شدی یا دستت درد نکنه غذات خوب بود

منم کتکم زد چند شب پیش یعنی یکی زد تو کتفم و یکی سرم .الان دیشب از شدت درد رفتم دکتر .فقط بردم دکتر مثلا گفت داروهاتو بدم گفتم اره تو جاش خوابش برد قبلنا منم مثل تو بودم همش مواظبش بودم مریض بود .هیچی صب پا شد بره گفت خوبی گفتم بهترم یه مدت کلیه ش درد میکنه گفت درد دارم نرفتم سونو این کلیه بدبختم میکنه اخر منم تو جام بود 😕😕😕😕😕اینجوری گفتم خودت میدونی .کله ویشبو از درد خوابم نبرد این لاشی تخت خوابید انقد گریه کردم به حاله خودم

منم کتکم زد چند شب پیش یعنی یکی زد تو کتفم و یکی سرم .الان دیشب از شدت درد رفتم دکتر .فقط بردم دکتر ...

الان خودش مریضه منم عین خیالم نیس

2706