2733
2734
عنوان

توافق طلاق

220 بازدید | 27 پست

مبخایم توافق کنیم برای طلاف  مهریمو میخام‌ببخشم در ازاش حضات دخترم شوهرم میگه اگه ازدواج کنی حضانت رادازت میگیرم‌به نظرتون عادلانس

دخترم عشق منه

میگم‌مهریه من الان ۵ میلیارده بیخیال شدم حوصله جنگیدن و دادکاه ندارم

به ازاش تو نفقه بچه را بده ماهانه

و حضانتش به من 

میگه اکه ازدواج کنی باید بچه را برگردونی

دخترم عشق منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از طلاق نمیتونه جلوی ازدواج شما رو بگیره

حضانت رو هم نمیتونه برداره مگه الکیه وقتی بچه شو در ازای بخشش مهریه داده به شما دیگه حقی نداره مگر اینکه بیاد و تمام مهریه شما رو بده که اینم محاله با این وضعیت....هرکاری خواستید انجام بدید توافق محضری باشه تا نزنه زیرش

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2728

چکار کنم رندگی وحشتناکی برام ساخته ۷ ساله داره زحرم میده حالا به توافق راضی شده اونمکاینطور

ادم عوضیه مهریه بزارم‌اجرا ازیتم میکنه

گفتم‌باهاش توافق کنم

اینم‌از توافقش فقط زورگویی

میخام‌از شرش خلاص شم

دخترم عشق منه
میگم‌مهریه من الان ۵ میلیارده بیخیال شدم حوصله جنگیدن و دادکاه ندارم به ازاش تو نفقه بچه را بده ماه ...

اگه شرطو ننویسه نمیتونه کاری کنه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اینقدر عوضیه میگه باید تو توافق بنویسی مهریمو گرفتم و بچه در صورت ازدواج برمیگرده پیش پدر

بایک وکیل مشورت کن تا همه چیزتو نباختی

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2738

تاپیکایی که راجع به طلاق توافقی زدی یه جوری ان همه شون😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
چکار کنم رندگی وحشتناکی برام ساخته ۷ ساله داره زحرم میده حالا به توافق راضی شده اونمکاینطور ادم عوض ...

اقدام مهریه کن بندازنش هلوفدونی زبونش کوتاه میشه تو کوتاه نیا وشرطشو نپذیر .برو دنبال حقت مهریت

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

نه چرا قبول می کنی مهریتوبگیر بوشو بده بهش چرا عمرتو برای بچه میزاری تهش تو روت وایمیسته زبون درازی می کنه من یه خانومی رومیشناسم از دواج نکرد بچه هاشو نگهداشت بعد پسرش بزرگ شد یه بار دعواکردم مادرشوزد اون خانوم می گفت کاش زندگیمو حروم بچه نمی کردم تو الان بچه رو برداری اون راحت نه مهریه داده نه چیزی تهشم می‌ره لایه دختر مجرد ازدواج می کنه ولی تو چی حداقل ازدواجم نمی تونی بکنی بده بچه رو به باباش بزرگ کنه اون ازدواج هم می کنه توهم ازدواج می تونی بکنی پشیمون میشی اشتباه نکن نبخش مهریه رو 

میگم‌مهریه من الان ۵ میلیارده بیخیال شدم حوصله جنگیدن و دادکاه ندارم به ازاش تو نفقه بچه را بده ماه ...

داره انتقام میگیره توروکرده کلفت مفت بچش بده باباش نگهداری دخترپشیمون میشی نگیربچه روووووو

2706