2726

خداوند خودش همراهت باشه نی نیت سالم بیاد بغلت 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ايشالا ني ني تو سالم بغل ميكني تورو خدا برا حاجت روايي منم دعا كنين

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ممنون از تک تکتون انشاالله شما هم ب حاجت های دلتون بپرسین خیلی ممنون از همگی منم براتون دعا میکنم

به هم دیگه بدی نکنید خیلی زود بدی مییینید 
برات آیة الکرسی خوندم عزیزم  ب حضرت فاطمه نذر کن ازش بخواه مطمئن باش حاجت روا میشی

مرسی عزیزم دلم خیلی گرفته فقط دلم بخدا و دعا های شما خوشه 

مرسی عزیزم دلم خیلی گرفته فقط دلم بخدا و دعا های شما خوشه 

دلتو گره بزن ب دل فاطمه زهرا ب لب تشنه پسرش قسمش بده 

مطمئن باش خودش مواظب بچت میمونه تا آخرعمر

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
دلتو گره بزن ب دل فاطمه زهرا ب لب تشنه پسرش قسمش بده  مطمئن باش خودش مواظب بچت میمونه تا آخرعم ...

مرسی عزیزم اشکم در اومد مرسی از محبتت و دعات 

چند هفته ای عزیزم؟ سوره یاسین حجرات قلم محمد یوسف نور واقعه رو هرروز بخون. بعد نماز صبح دعای عهد بخون به یکی از 12 امام هدیه کن ان شاء الله برای فرزندت دعا کنن. بعد نماز 12 بار سوره توحید بخون تقدیم امام زمان کن. زیارت ال یاسین و دعای معراج بخون. سعی کن شب سه شنبه و جمعه دعای توسل و کمیل بخونی. 

هرروز صلوات مخصوص حضرت فاطمه رو بخون و به شکمت فوت کن. میوه سیب یا به میخای بخوری بهش سوره یاسین بخون و بخور. 

توکلت به خدا باشه ان شاء الله اونی که خودش داده خودشم مواظبش هس. فقط خدارو فراموش نکن. تسبیح دستت باشه صلوات بفرست اروم شی. ممنون میشم  واسه منم دعا کن من هنوز اولشم هنوز🙏🌺

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
چند هفته ای عزیزم؟ سوره یاسین حجرات قلم محمد یوسف نور واقعه رو هرروز بخون. بعد نماز صبح دعای عهد بخو ...

چشم مرسی عزیزم منم اولشم تازه یک ماهو نیممه چطوری باین همه استرس تا آخر طی کنم انشاالله خدا کمک همه بکنه

چشم مرسی عزیزم منم اولشم تازه یک ماهو نیممه چطوری باین همه استرس تا آخر طی کنم انشاالله خدا کمک همه ...

ان شاء الله. سعی کن خودتو اروم کنی استرس خوب نیس برای جنین. صدای قلب رو شنیدی؟ 

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺