2726
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 211 پست
عزیزم اعتماد به نفستو بیشتر کن من قدم دو سه سانتی از شما بلندتره و عاشق قدم هستم  شبیه مدل ها ...

آره من یه سرچی تو گوگل کردم واسه مدل شدن حتی قد منم کوتاهه😐

بعد ریحانه پارسا178عه قدش و نمیدونم چرا از نظر من قد اون قشنگه استایلش جذبه داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینو قبول دارم حتی با کوتاهتر از خودشون

اره منم خیلی دیدم''حس میکنم مردا گرایش به کسی دارن که متفاوت با خودشونه''حتی تو انتخاب رنگ پوست همسرشونم معمولا همینن

همسرم:جان منی به مختصر❤
اکثر مردا؟؟؟؟؟ ولله من ک توشهرمون این همه زن شوهر دار  میبینم بیشتریا قدشون مابین۱۵۰ تا ۱۶۰ شوه ...

نه عزیزم منظورم اون نبود.

میگم یعنی اقایون قد بلند رو بیشتر میپسندن.اشتباه برداشت نکنید

2728

قد کوتاها اونجوری به خودشون روحیه میدن 

شما هم جور دیگه بده 

ول کن اونارو با خودت مقایسه نکن

خودت باش 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
آره من یه سرچی تو گوگل کردم واسه مدل شدن حتی قد منم کوتاهه😐 بعد ریحانه پارسا178عه قدش و نمیدونم چر ...

اگه بخوای مدل ایرانی باشی از ۱۶۵ به بالا قبولی اگه بخوای مدل خارجی باشی ۱۷۵ به بالا 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
آره من یه سرچی تو گوگل کردم واسه مدل شدن حتی قد منم کوتاهه😐 بعد ریحانه پارسا178عه قدش و نمیدونم چر ...

خب عزیزم رو اندام و استایلت کار کن 

وزنتم متعادل کن اگه نیست 

🌸

خیلی عالیه قد بلند 

حالا نمیخوام تعریف کنم اما من خودم خواستگار تو دانشگاه زیاد داشتم اونم پسرای 180 به بالا 

به این چیزا فکر نکن 

ان شاالله یه بخت خوب نصیبت میشه

2706