2410
2553
عنوان

تغذیه کودک😢

319 بازدید | 58 پست

سلام مامان ها لطفا کمک کنین بچم ۱۱ ماه و نیمه و دوتا دندون پایین داره فقط و ۷ کیلو ۸۰۰ گرمه فقط هیچی نمیخوره با زور هم میدم میده یرون با زبونش یا استفراغ میکنه فقط گیرداده ب شیرم اونم میاد خیلی کم میخوره از ۱ ساعت ب ۱ساعت شاید۲ ساعت هیچی نمیخوره میوه بدم اره یکم میخوره فقط اونم سیب گلابی فقط دیگه از بقیه میوه ها یدونه میخوره بقسش بادستاش له میکنه چکار کنم غذا بخوره وزنش بره جلو خیلی ریزه مونده اخه 😭😭😭😢😔😔

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش دکتر براش شربت زینک تجویز کنه

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2456
ببرش دکتر یک مولتی ویتامین خوب بهش بده اشتهاش باز میشه

مولتی مگه اشتهاش باز میکنه

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

عزیزم منم بچم هم سن بچه شما است.سعی کن نزاری شیر بخوره.هیلی کم در حد نیاز اشکالی نداره ولی بیشتر نشه.باهاش خیلی بازی بکن.اونقدری که حس کنی گرسنه شده.غذاهاش رو هم یکم ترش مزه بکن و بهش بده جوانه ماش و گندم هم پودر کن و به غذاش اضافه کن تاثیر داره

2714
شیر نده تا گرسنه بشه بعد میخوره

انقده لجه شیر ندم دستاش بغل میکنه سرش میزنه زمین

شربت سانستول پلاس زینک براش بگیر عاالیه.تا دو سالگی میتونی بهش بدی فقط اگه دادی باید اون مولتی ویتامین بدرد نخورای بهداشت رو دیگه قطع کنی.من پنج ماهه ک مرتب میدم ب پسرم خیلی راضیم

عزیزم منم بچم هم سن بچه شما است.سعی کن نزاری شیر بخوره.هیلی کم در حد نیاز اشکالی نداره ولی بیشتر نشه ...

اخه نمیخوره خسته هم بشه ۳ ساعت ب کل باهاش بازی کردیم شیرم ندادم اوردم یکم سوپ بدم با زبونش داد بیرون دوم قاشق

شربت سانستول پلاس زینک براش بگیر عاالیه.تا دو سالگی میتونی بهش بدی فقط اگه دادی باید اون مولتی ویتام ...

ن از اول بهداشت میداد من نمیدادم ب دخترم چون خیلیا میگفتن براش موفید نیست دکترم گفت اونا ایرانین چین نده و...

طبیعی ک هیچی نخوره.منم مامانم میگفت بازور میچپوندم تو حلقت عق میزدی میترسوندیم دیگه جرعت نمیکردم بدم بهت.هنوز ک هنوز میناله چرا هیچی نمیخورم.ببرش دکتر تغذیه

خدایا نا امیدم نکن🙏
2706